31/12/2025
25➡️26🎉🎊
Viszlát 2025.
Lezárjuk ma az évet. Tartalmas volt. Annyira, hogy sokszor posztolni sem volt időnk. Talán túl sokszor...🙄😬
Igyekeztem, igyekeztünk a legjobb tudás szerinti legjobb munkát kiadni a kézből, a dekorokkal, a hangulattal és az emlékekkel együtt maradandót és minőségit alkotni.
Most búcsúzunk. Nem csak az évtől hanem a kis stúdiónktól is. Szeretettel hagyjuk ott, 🥰nagyon sokat adott. Hála nektek! 🫶🙏
Sokat tanultunk, a szívünk és a fotós múltunk fontos kis darabkája az a néhány négyzetméter, ahol felsorolni is nehéz lenne mennyi minden lett megörökítve.
Jövőre új lendülettel vágunk bele, búcsúztassátok el méltóan az óévet.🍾🎇
Köszönök, köszönünk mindent!
BÚÉK!