14/06/2026
📸🏆
Hatalmas büszkeség számunkra, hogy idén a Kecskemét főterén kiállított tablóversenyen mind a 7 általunk készített tabló szerepel!
Fotósként és grafikusként mindig különleges érzés látni, amikor a munkánk kilép a monitor mögül, és ennyi emberhez eljut. Most pedig a város szívében láthatjuk viszont azokat a tablókat, amelyeken hónapokon át dolgoztunk. 🙏
A verseny ugyan már lezárult, de a tablók még megtekinthetők a főtéren, így ha arra jártok, mindenképp nézzétek meg őket, illetve a többi iskola kreatív munkáit is! 👨🎓👩🎓
Szeretném megköszönni minden végzős osztálynak és osztályfőnöknek a bizalmat, hogy ránk bízták ezt a fontos emléket. ❤️
📅 Ha pedig jövőre végez az osztályotok, a 2027-es tablófotózásokra és tablókészítésekre már most lehet időpontot foglalni.
Ki tudja... lehet, hogy a következő tablóverseny győztese éppen a ti osztályotok lesz! 😉🏆