UVfoto digital - Szabolcs Udvarhelyi Photographer

UVfoto digital - Szabolcs Udvarhelyi Photographer A fotózás egy olyan vizuális műfaj, ahol a képek beszélnek...

Idén, ilyet is volt szerencsém fényképezni. :) (Az ország egyik legnagyobb bányája) :)
25/11/2019

Idén, ilyet is volt szerencsém fényképezni. :) (Az ország egyik legnagyobb bányája) :)

Dr. Off road | Kipróbáltuk, mire képes az általunk már többször is vizsgált terepgumi és nem kellett csalódnunk, hiszen az abroncsok egészen extrém körülmények között is jól szuperáltak.

Egy BARÁTNAK dolgozni, az talán kétszer akkora felelősség. Csak remélni tudom, hogy ezt a kihívást meg tudtam ugrani, és...
09/09/2019

Egy BARÁTNAK dolgozni, az talán kétszer akkora felelősség. Csak remélni tudom, hogy ezt a kihívást meg tudtam ugrani, és hogy olyan képek készültek, amelyek tükrözik a pár egymás iránti szerelmét, odaadását. :)

Munka közben! :) (SZERETEM A MUNKÁM) :D
30/07/2019

Munka közben! :) (SZERETEM A MUNKÁM) :D

Viki és Peti, akik 10 év után ismét megtiszteltek bizalmukkal, hogy egyházi szövetségüket is én fényképezzem. :) GRATULÁ...
19/07/2019

Viki és Peti, akik 10 év után ismét megtiszteltek bizalmukkal, hogy egyházi szövetségüket is én fényképezzem. :) GRATULÁLOK!!!

A hétvégén Renáta és Tamás  esküvőjét volt szerencsém fényképezni. :) (Amikor a Sógi nősül!) Páli Renáta Tamás Bugár
26/06/2019

A hétvégén Renáta és Tamás esküvőjét volt szerencsém fényképezni. :) (Amikor a Sógi nősül!) Páli Renáta Tamás Bugár

Egy szép nap, egy szép helyen, egy szép párral! :)
04/05/2019

Egy szép nap, egy szép helyen, egy szép párral! :)

Egy CSODA ez a hely 🤗
03/05/2019

Egy CSODA ez a hely 🤗

Ma is egy csodaszép helyen fényképezhetek. (Kezdődik! ;) :) )
03/05/2019

Ma is egy csodaszép helyen fényképezhetek. (Kezdődik! ;) :) )

Munkába állt az új kolléga! ;) Azt mondják bokeh mester, majd meglátjuk. :)
18/04/2019

Munkába állt az új kolléga! ;) Azt mondják bokeh mester, majd meglátjuk. :)

Ma nagyon hálás volt a munkám, ritkán kóstolhatom meg a fotóalanyaimat. ;) :)
25/03/2019

Ma nagyon hálás volt a munkám, ritkán kóstolhatom meg a fotóalanyaimat. ;) :)

Wir bedanken uns aufs herzlichste für dieses liebe Geschenk. ❤🤗 Vielen lieben Dank dass wir euch bei euren großen Tag be...
16/11/2018

Wir bedanken uns aufs herzlichste für dieses liebe Geschenk. ❤🤗 Vielen lieben Dank dass wir euch bei euren großen Tag begleiten durften. ❤ Wir wünschen euch das Allerbeste für eure gemeinsame Zukunft.

Cím

Gyor

Értesítések

Ha szeretnél elsőként tudomást szerezni UVfoto digital - Szabolcs Udvarhelyi Photographer új bejegyzéseiről és akcióiról, kérjük, engedélyezd, hogy e-mailen keresztül értesítsünk. E-mail címed máshol nem kerül felhasználásra, valamint bármikor leiratkozhatsz levelezési listánkról.

A Vállalkozás Elérése

Üzenet küldése UVfoto digital - Szabolcs Udvarhelyi Photographer számára:

Megosztás