21/05/2026
Brigivel és Csabával – no meg elragadó Kislányukkal – bevetettük magunkat az erdő mélyére, hogy távol a világ zajától, csendben készítsünk néhány fotót róluk ebben az izgalmas várakozással teli időszakban 💙
Semmi csillogás, semmi túlzás – csak Ők, a természet nyugalma, ami igazán számít. Na meg persze egy közel 100 fős kirándulócsoport, akik emlékezt***ek minket arra, hogy azért mégsem vagyunk teljesen egyedül 😄
Nagyon várjuk már a Kistesót 🫶