15/06/2026
Laura~
Nekem Budapest jelentette az Empire State of Mindot.
Évekkel ezelőtt ugyanilyen utcákat jártam, csak akkor még nem tudtam, hogy hová vezet az út. Fotográfusnak tanultam, a fényképezőgépemmel a kezemben róttam a várost, és próbáltam megtalálni a saját hangomat. Rengeteg kérdés volt bennem, de egy dologban biztos voltam: egyszer abból szeretnék élni, amit a legjobban szeretek.
Nem tudtam pontosan, merre vezet az út, de volt egy álmom, ami mindig vitt előre.
Amikor ma végignézem ezeket a fekete-fehér képeket, valahogy visszajön ugyanaz az érzés. A város zaja, a lehetőségek, a bizonytalanság és az a különös izgalom, amikor még minden előtted van.
Talán ezért szeretem ennyire ezt a sorozatot.
Mert néha egy fotó nem csak azt mutatja meg, aki a képen van, hanem azt is, honnan indultunk.
Heizer Anita 💄
agneskarlikstyle
MM Studio