26/02/2025
Azt hiszem, sikerült a lehető legszürkébb napot kiválasztani ahhoz, hogy “elültessem” ezt a virágbombát. Mindenesetre most már együtt várjuk a tavaszt. 😄🌷
A fotó telefonnal készült és minimális, szintén telefonos utómunka van rajta. A kép bal szélén használt textilből egyszer nyári ruha lesz 😅, addig statiszta szerepet vállal. A bazsalikom hajtás pedig épp igyekszik túlélni a telet, de ha már virágmagot fotózok, ő is beugrott egy kép erejéig, hogy legyen valami növény is a képen.
Virágbomba