20/10/2019
Üdv mindenki!
Volt szerencsém kilátogatni Belgrádba egy fotópályázat kapcsán és csináltam magamnak is egy két fotót.
Sajnos nagyon ledöbbentett a város állapota! Az egyik utca a Váci utcára hasonlít, míg a mellette lévő utcákban a közel húsz éve lebombázott házak láthatók érintetlenül....
Megosztanék egy két képet veletek