16/03/2026
Neked szól ez a poszt, ha legalább egy igaz Rád:
- ismersz 7-8 hónapos kismamát
- fotóztalak már
- a kiégés szélén állsz. 🥹
A barátnőimtől hallottam először a „szabatikáról”:
Pár hónapos fizetett vagy fizetés nélküli (alkotói) szabadság, amikor is egy időre kiszállhattak a munkából, hogy feltöltődjenek, önfejlesszenek és újragondolják, mit is akarnak az élettől.
Alapvetően a munkaerő megtartását és a motiváció növelését szolgálja a modern vállalati kultúrában.
Az elmúlt két-három hónapban én is valami ilyesmit csináltam.
Teljesen tiszta lappal indítottam az évet, és új, izgi kalandokat találtam ki magamnak mindenféle fotós, videós, meg civil témában.
Alig várom, hogy beszámolhassak róluk itt is, meg persze az új, folyamatosan frissülő blogomban részletesebben!
A pihenés alatt azért teljesen megújítottam a honlapomat, maxi lelkesedéssel tanulok szociálpedagógia szakon, meg egyéb tanfolyamokon..
Belaktuk végre az új otthonunkat, és még egy mobilstúdiót is összeraktunk a nappaliban, menő lámpákkal, menő kísérletezésekhez.
Plusz beszereztem jó pár csodás kismama ruhát.
És közben történt valami:
Visszajött a lelkesedés.
Az a fajta, amikor egy fény, egy ruha vagy egy karakter újra megihlet.
Szóval úgy érzem, vissza is tértem.
Új energiával, sok játékos ötlettel, még több figyelemmel.
Aki járt már nálam fotózáson, tudja: itt nincs futószalag.
Időt hagyok arra, hogy feloldódj, és finom iránymutatással segítelek abban, hogy olyan képek szülessenek, amik tényleg rólad szólnak.
Várjál, figyelj, szlogen is lett:
Valódi emberekről, valódi történetek – feszengés nélkül – érzékeny, időtálló képek
Ha szeretnél fotózást, keress bátran!
fototheszti.hu
Ui.: 7–8 hónapos kismamá(ka)t keresek új ruhák befotózásához.
Ha ismersz valakit, kérlek irányítsd hozzám!
Hogy miért jó neki? Ingyen kap ütős képeket! ☺️
Köszi!
Modell: Mónika