12/06/2026
Egy baj van csak...
..hogy nem akarnak majd hazamenni. Mint ahogy ez a három kislány sem. Már rég lement a nap, sötétedett, de még nem akarták abbahagyni a játékot.
Pont ennyi a titok: hagyni kell őket játszani.
Húsz év múlva nem arra akarsz majd emlékezni, hogyan ültek a gyerekek glédában, a legszebb ruhájukban, szépen a kamerába nézve. Arra akarsz emlékezni, hogyan kócolódott a hajuk a szélben, hogyan fogták meg egymás kezét, milyen volt a kedvenc, kopott nyári szandáljuk, a szúnyogcsípésekkel teli, kék-zöld-lila foltos lábacskáik.
Ez a három kislány “csak” játszott, miközben a kamera dolgozott. A kész galériájuk pedig egy időkapszula ebből a nyárból, amit bármikor elővehet majd a család, ha újra át akarják élni 2026 nyarát.
Te is szeretnél egy ilyen időkapszulát?
🌻 A nyári szabadtéri szezon elindult!
💌 Írj nekem egy üzenetet, és küldöm a szabad nyári időpontokat!