09/07/2025
Idén ez az első posztom, hisz nagy váltás volt készülőben: főállású fotós lettem 📸
Tudom nagyon sokatok fejében eddig is elsősorban fotósként éltem, az utóbbi időben a social media jelenlétem is szinte csak erről szólt, hiszen a szabadidőm nagy részét erre fordítottam az elmúlt 8-9 évben. A háttérben viszont két karriert építettem párhuzamosan, a reklámszakmába is beleadtam szívem-lelkem, miközben munka előtt, után és hétvégén ugyanolyan odaadással és lendülettel folytattam a fotós projektjeimet, a kapcsolódó utazásokat és a stúdió menedzselését is. Utóbbi kapcsán az elmúlt 1 év egészen biztos több kihívást tartogatott, mint amennyire fel voltam készülve. Talán nagyban ennek is köszönhető, hogy egyre erősödött bennem a vállalkozói lét felé való húzás, már nem csak mellékállás jelleggel, hanem életformaként.
Közel 3 hónapja léptem ki az alkalmazotti létből és még mindig ülepszik. Átvettem a stúdió vezetését annak minden felelősségével és szépségével, elkezdtem a saját képemre formálni, zajlik a felújítás és hamarosan már nem csak az én alkotóterem lesz, hanem nyitva áll majd az ajtaja a művészlelkű fotósok előtt is. Nagyon élvezem ezt az építkezést és hogy most már tényleg minden csak rajtam múlik, mert ide tudom összpontosítani az összes teremtő energiámat.
A sors iróniája, hogy sosem azért fotóztam, hogy megéljek belőle, és talán pont ez volt a titok. Azt viszont megígérhetem, hogy csakis úgy és addig fogom csinálni, amíg mindez szenvedélyből táplálkozik és tudok vele adni az embereknek. Máshogy úgysem működne. Most pedig több tervem van, mint valaha és végre időm és mentális kapacitásom is lett hozzá, hogy mindent valóra válthassak.
Hálás vagyok Nektek, , hogy osztoztatok velem az eddigi útban. Gyertek velem tovább, jó móka lesz! 🫶
(Innentől már posztolni is fogok, eskü!🙈)
📸: Ihász Martin, profi fotós 🥰