Speier Vikó

Speier Vikó Portrait & Fashion Photographer • OM SYSTEM Brand Ambassador • Budapest • New York

09/12/2025

Szuper hangulatban indítottuk a kiállítást, mely a Bécsi Magyar Fotós Közösség | VIPACHnak és Norbert Banhalmi - Brand & Event Photographernek hála jöhetett létre. 😍

Ha Bécs belvárosában jártok, december 13-ig élőben is megtekinthetitek az alkotásokat! 🤩

Kommentben megtaláljátok a teljes galériát, illetve az általam kiállított Ludovico Einaudi portré sztoriját is. A képek megvásárolhatók, az enyémből befolyó összeget pedig Simi's Future / Simi Jövője támogatására szeretném felajánlani! 🥰

📸 A kiállított fotóm az Olympus Mintabolt OM SYSTEM OM-1 Mark II + OM SYSTEM M.Zuiko Digital 40-150mm f/2.8 PRO szettel készítettem.

07/12/2025

Életem képe kiállítás - hamarosan kezdünk 🤭

Bécsi Magyar Fotós Közösség | VIPACH
Olympus Mintabolt

Minőségi közös képek a családról? 🥰Ha nálatok is mindig elmarad, akkor az ünnepi készülődés tökéletes alkalom lehet, hog...
01/12/2025

Minőségi közös képek a családról? 🥰

Ha nálatok is mindig elmarad, akkor az ünnepi készülődés tökéletes alkalom lehet, hogy évente legalább egyszer megörökítsétek a pillanatot. ✨

Így már nem szenteste veszi el a fotózkodás az időt és idegeket a vacsorától és az ajándékozástól! 🎄

Gyertek el a 11. kerületi stúdiómba egy laza hangulatú fotózásra, vagy akár lepjétek meg magatokat / szeretteiteket fotós ajándékutalvánnyal! 🥹🎁

Részletek és időpontfoglalás az oldalamon! 👇

Alig vannak minőségi közös képeid a szeretteiddel? Az ünnepek tökéletes apropó arra, hogy ezen változtass. Várlak Budapesten a 11. kerületben a Móricz Zsigmond körtérnél egy hangulatos fotózásra!

Ilyen helyre se jutok el minden nap fotózni 🤩Az Olympus Mintabolt csapatnak hála részt vehettem egy rendkívül különleges...
30/09/2025

Ilyen helyre se jutok el minden nap fotózni 🤩

Az Olympus Mintabolt csapatnak hála részt vehettem egy rendkívül különleges workshopon.

Egy teljes napot töltöttünk a Aggteleken a Baradla-barlang föld alatti kincseinek fotózásával, speciális fotótechnikai megoldásokat elsajátítva. Zsolt Dékány segítségével végre ki tudtam próbálni az OM-1 live composite funkcióját élesben is, ami nagyban könnyítette az alkotást a nem mindennapos körülmények között. Berentés Ágnes iránymutatásai mellett pedig Hegyi Adrienn modell segítségével kísérleteztünk kreatív világításokkal. Köszönjük az élményt, óriási volt! 👏

Kalandos napot zártunk, nézzétek meg a további képeket és a beszámolót, amit linkeltem kommentben, érdemes! ✨

Ki jön velünk legközelebb? 🙋‍♀️

Idén ez az első posztom, hisz nagy váltás volt készülőben: főállású fotós lettem 📸Tudom nagyon sokatok fejében eddig is ...
09/07/2025

Idén ez az első posztom, hisz nagy váltás volt készülőben: főállású fotós lettem 📸

Tudom nagyon sokatok fejében eddig is elsősorban fotósként éltem, az utóbbi időben a social media jelenlétem is szinte csak erről szólt, hiszen a szabadidőm nagy részét erre fordítottam az elmúlt 8-9 évben. A háttérben viszont két karriert építettem párhuzamosan, a reklámszakmába is beleadtam szívem-lelkem, miközben munka előtt, után és hétvégén ugyanolyan odaadással és lendülettel folytattam a fotós projektjeimet, a kapcsolódó utazásokat és a stúdió menedzselését is. Utóbbi kapcsán az elmúlt 1 év egészen biztos több kihívást tartogatott, mint amennyire fel voltam készülve. Talán nagyban ennek is köszönhető, hogy egyre erősödött bennem a vállalkozói lét felé való húzás, már nem csak mellékállás jelleggel, hanem életformaként.

Közel 3 hónapja léptem ki az alkalmazotti létből és még mindig ülepszik. Átvettem a stúdió vezetését annak minden felelősségével és szépségével, elkezdtem a saját képemre formálni, zajlik a felújítás és hamarosan már nem csak az én alkotóterem lesz, hanem nyitva áll majd az ajtaja a művészlelkű fotósok előtt is. Nagyon élvezem ezt az építkezést és hogy most már tényleg minden csak rajtam múlik, mert ide tudom összpontosítani az összes teremtő energiámat.

A sors iróniája, hogy sosem azért fotóztam, hogy megéljek belőle, és talán pont ez volt a titok. Azt viszont megígérhetem, hogy csakis úgy és addig fogom csinálni, amíg mindez szenvedélyből táplálkozik és tudok vele adni az embereknek. Máshogy úgysem működne. Most pedig több tervem van, mint valaha és végre időm és mentális kapacitásom is lett hozzá, hogy mindent valóra válthassak.

Hálás vagyok Nektek, , hogy osztoztatok velem az eddigi útban. Gyertek velem tovább, jó móka lesz! 🫶

(Innentől már posztolni is fogok, eskü!🙈)

📸: Ihász Martin, profi fotós 🥰

- Mindjárt kezdjük a karácsonyi fotózást 🎄📸- Huh az nem 2 perc lesz, egy Aperolt szerintem igyatok meg előtte…🍹Hagyomány...
24/12/2024

- Mindjárt kezdjük a karácsonyi fotózást 🎄📸
- Huh az nem 2 perc lesz, egy Aperolt szerintem igyatok meg előtte…🍹

Hagyomány, hogy évente egyszer ilyenkor otthon is felállítom a stúdiót. Idén először pedig azt találta mondani a család, hogy még egészen élvezték is. Bár lehet csak az Aperol miatt…😅

Nem nagyon reklámoztam idén a fotózásra beváltható ajándékutalványaim, gondolván, aki nagyon hozzám szeretne jönni így i...
18/12/2024

Nem nagyon reklámoztam idén a fotózásra beváltható ajándékutalványaim, gondolván, aki nagyon hozzám szeretne jönni így is úgy is megtalál 🤷‍♀️

De hátha valakinek épp ez a poszt hiányzott, hogy a karácsony előtti hajrában meglegyen a tuti sikert arató ajándék 🤗🎄

Kommentben belinkeltem az oldalt, ahol minden részletet megtalálsz! 👇

Hello OM System OM-1 Mark II, már vártalak! 😍📸Dübörög a téli pénzvisszatérítési akció, így a New York-i tesztelés után l...
06/12/2024

Hello OM System OM-1 Mark II, már vártalak! 😍📸

Dübörög a téli pénzvisszatérítési akció, így a New York-i tesztelés után le is csaptam erre a csúcs gépre, amivel már jóideje szemeztem. 👀

A család persze mindig kérdezi, hogy nincs-e már elég fotós cuccom, de ahogy a mellékelt ábra mutatja, sajnos sosem tudok megnyugtató válasszal szolgálni nekik. 🙈😂

Ha fontolgatod a fényképező vásárlást, akkor érdemes ránézned a promóciós termékekre, mert a kezdőbbtől a profi szintig rengeteg mindenre kiterjed: https://omsystemshop.hu/teli-penzvisszateritesi-akcio

Ha még nem vagy biztos benne mi lenne számodra a legmegfelelőbb gép vagy objektív, írj rám nyugodtan és szívesen segítek! Rajtam keresztül vásárolva az akción felül további 5% kedvezményt is kaphatsz! 🤗

17/11/2024

Köszi mindent New York, ideje hazaindulni! 🗽➡️🇭🇺

Idén a tőlem megszokottól kevesebbet posztoltam, amíg kint voltam, igyekeztem inkább a pillanatnak élni, de azért a lezáró videó nem maradhatott el. 😍✨

Hamarosan pedig nekiugrok a képanyag feldolgozásának, amiket javarészt az OM System OM-1 Mark II-vel készítettem! Ezúton is köszönöm az Olympus Mintaboltnak, hogy tesztelhettem ezt a szuper vázat! 📸

Elkapott napi cuki pillanat egy családi fotózásról 🥰🍁
11/11/2024

Elkapott napi cuki pillanat egy családi fotózásról 🥰🍁

Cím

Lágymányosi Utca 15
Budapest Xi. Kerület
1111

Nyitvatartási idő

Hétfő 08:00 - 20:00
Kedd 08:00 - 20:00
Szerda 08:00 - 20:00
Csütörtök 08:00 - 20:00
Péntek 08:00 - 20:00
Szombat 08:00 - 20:00
Vasárnap 08:00 - 20:00

Telefonszám

+36304788850

Értesítések

Ha szeretnél elsőként tudomást szerezni Speier Vikó új bejegyzéseiről és akcióiról, kérjük, engedélyezd, hogy e-mailen keresztül értesítsünk. E-mail címed máshol nem kerül felhasználásra, valamint bármikor leiratkozhatsz levelezési listánkról.

A Vállalkozás Elérése

Üzenet küldése Speier Vikó számára:

Megosztás

Kategória