Kat'Art by Dobó Kata

Kat'Art by Dobó Kata Szia, Kata vagyok!

Van már fotósod? 😁

"Álmodj, amit csak akarsz, menj, ahova szeretnél, légy az, aki szeretnél, mert csak egy életed van, s csak egy lehetőséged, hogy olyan dolgokat csinálj, amit szeretnél!"

Kedves Ismerőseim! Mint azt tudjátok, már egy ideje foglalkozom fotózással, és az elmúlt időszakban elkezdtem az esküvői...
13/05/2026

Kedves Ismerőseim! Mint azt tudjátok, már egy ideje foglalkozom fotózással, és az elmúlt időszakban elkezdtem az esküvői szektorban is ténykedni. :) És talán épp emiatt is örömmel fotózom olyan helyszíneken, amik valamiért különlegesek, egyediek. Ez a sorozat Zsámbékon készült a Romtemplomnál, amit szívből ajánlok mindenkinek már csak a nagyon kedves és összeszedett kommunikáció miatt is.
Az elmúlt időszakban, amit az esküvői témában töltöttem lehetővé t***e, hogy sikerült rengeteg csodálatos szolgáltatóval megismerkednem, akiket szívből ajánlok számotokra, és akikkel azt gondolom, hogy ha esküvőt terveztek, nem tudtok mellé nyúlni. Keressétek őket bizalommal, vagy épp engem, ha a fotósotokat keresitek. :)
Menyasszonyi ruha, koszorúslány ruhák: Rubinszalon Kapuvár
Öltöny, férfi ruházat:
Csodás csokrok és szárazvirágok: Dried Flowers
A csodás dekoráció: &The flowers
Ékszer: Fiorente
A szertartásért és sírásért felelős szertartásvezetőnk: Petra
Sminkesek: Csenge Szarka Mákos
Modellek: -Vadas Szilvia Nagy Nagy Attila Szász Málovics Kovács
Fotós társam: photo

12/05/2026

Mi, ápolók sokfélék vagyunk! 🤍
Van aki gyerekeket ápol, mások idősgondozásban dolgoznak, rengetegen szakosodunk egy-egy speciális területre, mint az intenzív terápia vagy az életmódorvostan.
Bárhogyan is, mind ÁPOLÓK vagyunk, akik azért dolgozunk, hogy az emberek könnyebben, biztonságosabban és jobb környezetben gyógyulhassanak, vagy megőrizhessék egészségüket.

Bárhogy fejlődik a technológia, ránk mindig szükség lesz! És mivel az ápoló hivatás rendkívül változatos, minden élethelyzetben találunk olyan feladatot, ami illik hozzánk: számos karrierlehetőség közül választhatunk a klinikai munkától az oktatáson és vezetői pozíciókon át a betegjogi képviseletig.

Boldog Ápolók Napját! 🤍

Szereplők:
Kovács-Vadas Szilvia
Körömi Dorci
Vadas József- Ultra Trailrunner & Nurse
Hatyina Olivér
Polyák Martin
Klein Patrícia
Németh Franciska

Smink:
Kecskés Szulamit sminkes
Mártai-Molnár Viki
Nyári Anna

Ruhák:
Mediwears
Saxoo London - Official
Belvora
EH Gumikesztyű

Fotók:
Kat'Art by Dobó Kata
Durvay Szilvia / Családi és Lifestyle Fotózás

Egy esküvő, egy pár egymásra találása mindig csodálatos dolog. Ilyenkor mindig visszaemlékszem a sajátomra. Azokra az ér...
06/05/2026

Egy esküvő, egy pár egymásra találása mindig csodálatos dolog. Ilyenkor mindig visszaemlékszem a sajátomra. Azokra az érzésekre, amik bennem kavarogtak, mikor 10 fokban, magassarkúban megmásztam - kabát nélkül - a Teve sziklát. Selyem ruhácskában, hatalmas szélben természetesen. 😂🫣Hálistennek Annáek jegyesfotózása csodásan szép, napsütéses napon készült. Az időjárás kegyes volt hozzánk, és szerintem az Ő érzéseik miatt volt ennyire csodásan ragyogó az a nap. Pont mint ők :) nagyon boldog vagyok hogy megörökít***em, és alig várom, hogy az esküvőt is lencse végre kaphassam :) Sok boldogságot Anna Kovács és varga ❤️
Ja és egy zenét is linkelnék, ami rólatok jutott eszembe :) https://open.spotify.com/track/5K7AMlpc4796JRWXb26nCV?si=tBBqyS5YQzutsDzL8w3g7Q

Az az igazság, hogy eléggé le vagyok maradva a képek posztolásával. Rengeteg olyan munkám van, amit még nem mutattam meg...
01/05/2026

Az az igazság, hogy eléggé le vagyok maradva a képek posztolásával. Rengeteg olyan munkám van, amit még nem mutattam meg nektek. Viszont mielőtt még a többiről beszélnénk, mutatnék még pár képet Esztiék fotózásáról. :) Eszter Kozma

Esztiék már másodjára járnak nálam Elenával, és mindig csoda nagy boldogság a közös idő. A legutóbbi találkozásunk pedig...
21/04/2026

Esztiék már másodjára járnak nálam Elenával, és mindig csoda nagy boldogság a közös idő. A legutóbbi találkozásunk pedig milyen apropóból jöhetett volna létre, ha nem anyák napja alkalmából.. ?! :)
Ha Ti is szeretnétek egy szuper fotózást, keressetek bizalommal :)
Eszter Kozma

Csoda Mirtill Palánki-val esküvői glamourt fotóztunk :) ha esküvő előtt állsz és meglepned a párod, keress bizalommal :)
18/04/2026

Csoda Mirtill Palánki-val esküvői glamourt fotóztunk :) ha esküvő előtt állsz és meglepned a párod, keress bizalommal :)

Panni & Máté jegyesfotózása
08/04/2026

Panni & Máté jegyesfotózása

16/03/2026

Mit gondoltok? :)

Mindig nagy boldogság, mikor úgy tudok új emberekkel megismerkedni, mert valaki beajánlott. Annak pedig még inkább örülö...
22/02/2026

Mindig nagy boldogság, mikor úgy tudok új emberekkel megismerkedni, mert valaki beajánlott. Annak pedig még inkább örülök, mikor ilyen szuper fotózás kerekedik belőle :) Utólagosan is nagyon boldog születésnapot kívánok :)

Sziasztok! Ma van az ápolók világnapja, és gondoltam, megosztanám veletek a mostanában készült egyik legszemélyesebb pos...
19/02/2026

Sziasztok! Ma van az ápolók világnapja, és gondoltam, megosztanám veletek a mostanában készült egyik legszemélyesebb posztomat. Nekem nincs hálistennek nagy tapasztalatom és kapcsolatom a kórházakban töltött időről, azonban van a családomban és baráti kapcsolataimban is olyan személy, aki az egészségügy ezen területén dolgozik. Többek között az ő tiszteletükre született meg ez az anyag... ❤️

Köszönöm, hogy fogtátok apukám kezét, mikor kiment a válla és biztatásra szorult. Köszönöm, hogy a testvérem mellett vagytok, mikor a migrénje ledönti a lábáról, köszönöm, hogyha bármi bajom van, azonnal kapok egy szuper tanácsot, segíséget azzal kapcsolatban merre induljak.
Köszönöm, hogy teljesen ledöbbentek azon, hogy nem mosom meg a gyümölcsöt amit a boltban veszek, mielőtt megeszem. :D
Köszönöm, hogy segítetek abban, hogy anyukám mindig jó hangulatban érkezzen egy-egy vizsgálatra, mert mindig van egy kedves szavatok hozzá...
És ezt a felsorolást nagyon nagyon sokáig tudnám még folytatni, de helyette inkább csak azt mondanám, hogy szuper, hogy Ti vagytok! Kelletek az embereknek, kellenek a kedves szavak, az ápolás, a segítség a rászorulóknak és az, hogy bízhassunk bennetek! Mert Ti vagytok az összekötő kapocs, Ti vagytok, akik a lelket tartjátok bennünk, Ti vagytok, akiknek sírhatunk, és aki meghallgat, és sok esetben Ti vagytok azok is, akik velünk sírnak!
Számomra ez a fotózás arról szólt, hogy mennyire csodálatos emberek dolgoznak az egészségügyben, hogy mennyire büszke lennék a gyermekemre ha ezt a hivatást választaná ( és bár sokszor mondtam és nyilván felnőtt emberek nem ömlengenek egymásnak folyton, de én tényleg úgy érzem magam, mint egy büszke anyuka, és teljes mellszéllességgel állíthatom, hogy csodásak vagytok egytől egyig, és büszke vagyok rátok!

Cím

Bony
9073

Weboldal

Értesítések

Ha szeretnél elsőként tudomást szerezni Kat'Art by Dobó Kata új bejegyzéseiről és akcióiról, kérjük, engedélyezd, hogy e-mailen keresztül értesítsünk. E-mail címed máshol nem kerül felhasználásra, valamint bármikor leiratkozhatsz levelezési listánkról.

Megosztás

Kategória