14/05/2026
Meghitt családi pillanatok a Városligetben🥰
Közösségi médiában is megosztható módon…
Minden fotózáson készítek úgy is fotókat, hogy a gyerekek arca ne szerepeljen a képeken (akkor is, ha ez nem külön kérés a család részéről). Mivel anyukaként én sem osztom meg a saját gyerekeimet, fontosnak tartom, hogy erre fotósként is figyeljek. Valamivel nehezebb így bemutatni a munkákat referenciaként, de szerintem nem lehetetlen! Ezt bizonyítja ez a sorozat is. Szerintem szuperül átjön így is a kellemes családi légkör és a fotózás hangulata…📸