11/06/2026
Vajon mi marad meg évekkel később? 🤔
Nem biztos, hogy pontosan emlékezni fogunk arra a napra, amikor készültek a fotók.
Arra sem, hogy hányszor altattuk vissza a kisbabánkat azon az estén. 😴
De néhány érzés valahogy mégis velünk marad. 🤍
Hogy milyen pici volt. 🫠
Hogy hogyan bújtak hozzá a testvérei. 🥰
Hogy milyen pici volt apa karjaiban. ☺️
Hogy akkor még eszünkbe sem jutott, milyen gyorsan változik majd minden.
Az újszülött időszakban a napok néha összefolynak.
Etetések, altatások, ölelések, félbehagyott kávék és rövid éjszakák váltják egymást. 😵💫
Akkor még úgy tűnik, hogy ez az időszak nagyon hosszú.
Pedig mire észbe kapunk, már nem olyan pici.
Már nem fér el olyan könnyedén a karunkban. 🥹
És egyszer csak azt vesszük észre, hogy próbáljuk felidézni azokat az apró részleteket, amelyek akkor annyira természetesnek tűntek.
Talán ezért szeretem annyira az újszülött családi fotózásokat.
Nem azért, mert megállítják az időt.
Hanem mert segítenek megőrizni valamit abból az időszakból, amely mindig sokkal gyorsabban múlik el, mint amire számítunk.
És segítenek visszaidézni azt, amit akkor még teljesen természetesnek hittünk. 🤍
Azokat a pillanatokat, amelyekről csak évekkel később értjük meg, mennyire különlegesek voltak. ❤️