Deák Gabi Fotó

Deák Gabi Fotó Szeretem észrevenni a szépet, keresni mindenben a varázslatot. A pillanatot megragadni, hogy örökké a tiétek lehessen.

Megérkezett a tavasz, minden megnyugtatóan zöld.💚Egészen más hangulatú képek készülnek ilyenkor. Reméljük hamarosan megé...
06/05/2026

Megérkezett a tavasz, minden megnyugtatóan zöld.💚
Egészen más hangulatú képek készülnek ilyenkor. Reméljük hamarosan megérkezik az eső is, és megöntözi a szomjas tájat.

Ha tavaszi fotózást szeretnél, siess, mert hamarosan az üde zöldek helyét felváltja az aranysárga táj. 💛
Addig pedig gondoljunk szeretettel az esőre.

Itt tudsz bejelentkezni fotózásra:
https://www.deakgabifoto.hu/contact/

Megérkezett a tavasz😍Gyertek a természetbe örülni, szaladni, kacagni, szeretni❤️Én pedig megörökítem nektek a felszabadu...
17/04/2026

Megérkezett a tavasz😍

Gyertek a természetbe örülni, szaladni, kacagni, szeretni❤️
Én pedig megörökítem nektek a felszabadultságot, hogy mindig emlékezzetek ezekre a csodás tavaszi napokra🥰

Keressetek bátran:
https://www.deakgabifoto.hu/contact/

NYEREMÉNYJÁTÉK - EGYEDÜLÁLLÓ ANYÁKNAK ❤️Akik ismernek tudják, akik nem, azoknak elmesélem, az anyaságot egyedül kezdtem ...
18/03/2026

NYEREMÉNYJÁTÉK - EGYEDÜLÁLLÓ ANYÁKNAK ❤️

Akik ismernek tudják, akik nem, azoknak elmesélem, az anyaságot egyedül kezdtem 20 évesen. Családom támogatásával, de érzelmileg teljesen elveszve próbáltam megküzdeni a feladattal. Mély gödrökből próbáltam kicibálni magam, erősnek és bátornak tűnni, miközben belül mardosott a bűntudat: miért nem vagyok képes boldogabb gyermekkort teremteni a gyerekemnek? A legfájóbb mégis az volt, amikor a legörömtelibb pillanatokat nem volt kivel megosztani… Azóta az élet nagyon kegyes volt hozzám, és méltó társat sodort mellém, de az egyedülálló anyaként megélt időszak erőteljes lenyomatot hagyott bennem. 💛

Ezért szeretnék most hozzátok szólni, kedves egyedülálló anyák! Szeretnék ajándékozni egy különleges anyák napi fotózást egy olyan anyukának, aki egyedül viszi a mindennapokat.✨

A JÁTÉK RÉSZLETEI
A játékra gyermeküket egyedül nevelő édesanyák jelentkezését várom

📸 A nyeremény tartalma:
– kb. 1 órás szabadtéri fotózás Érden
– 20 db gondosan retusált, digitálisan átadott, nagy felbontású fénykép

A részvételhez:
❤️ likeold ezt a bejegyzést
❤️ kommentelj egy szívet. Legyen ez egy apró jel egymás felé: itt vagyunk, és nem vagy egyedül.
És köszönöm, ha beköveted az oldalamat.

📆 Jelentkezési határidő: március 31.

Ha szeretnéd, oszd meg a bejegyzést, hogy még több egyedülálló anyukához eljusson ez a lehetőség.
A nyertest Április elsején véletlenszerű sorsolással választom ki a kommentelők közül és üzenetben értesítem.
A nyeremény 2026. május 31-ig használható fel.

Ez a játék nem áll kapcsolatban a Facebookkal.

Sziasztoooook!Hosszú szünet után újra itt! 🥰Nézzétek, milyen tökéletesen formás aprócska kis életet fotózhattam! A novem...
02/03/2026

Sziasztoooook!
Hosszú szünet után újra itt! 🥰

Nézzétek, milyen tökéletesen formás aprócska kis életet fotózhattam! A novemberi kismama nyereményfotózásból végül újszülött fotózás lett, és bevallom, teljesen magával ragadott a fotózás hangulata 💛 Egyszerűen nem lehet rossz képeket készíteni ilyen varázslatos pillanatokról. 🥰

Egy kis zúzmarás fehérség 🤍Ezek a képek tavaly készültek, akkor pár nap jutott a télből, idén azonban nagyon bőkezű volt...
26/01/2026

Egy kis zúzmarás fehérség 🤍
Ezek a képek tavaly készültek, akkor pár nap jutott a télből, idén azonban nagyon bőkezű volt a természet😍😊

A fényképezőm is téli álmot alszik, én pedig várom a természet ébredését és a tavaszt🥰
Addig tanulok, tervezek, és itthon vagyok a gyerekekkel🤍

Ki jön velem jövőre őszi sétára? 😊
18/11/2025

Ki jön velem jövőre őszi sétára? 😊

Szeretném megmutatni nektek ezt az őszi sorozatot, remélem jövőre még sok hasonlót készíthetek. 🍂😊Gyönyörűek voltak a fé...
14/11/2025

Szeretném megmutatni nektek ezt az őszi sorozatot, remélem jövőre még sok hasonlót készíthetek. 🍂😊

Gyönyörűek voltak a fények, a színek és a séta végén még az óriási teliholdban is gyönyörködhettünk. 🌝

Idén ősszel leginkább a családom felé fordult a figyelmem, ovis beszokás, betegségek, stb.. de szépen fokozatosan szeretnék egyre több teret engedni a fotózásnak. 📸🥰

Nem tudom, tudjátok-e, de fotózni teljesen autodidakta módon tanultam.Videókból lestem el a gépbeállításokat, az alap fé...
06/11/2025

Nem tudom, tudjátok-e, de fotózni teljesen autodidakta módon tanultam.
Videókból lestem el a gépbeállításokat, az alap fénykezelést, és sokat gyakoroltam ismerősökön, családon. De igazából mindig is szívből, érzésből fotóztam. 💛

Az elmúlt hetekben több új dolgot is kipróbáltam – például a stúdiós kismama fotózást.
Mivel még csak pár hónapja kezdtem el komolyabban foglalkozni a fotózással, minden szezon számomra első: ez volt az első nyaram naplementés fotózásokkal, most az első őszöm, és hamarosan jön az első tél és a karácsonyi időszak. ✨

Őszintén, eleinte nem szerettem volna stúdióban fotózni. Tartottam tőle, hogy nem lehet olyan természetes, meghitt képeket készíteni, mint a szabadban.
Aztán egyre több megkeresést kaptam, hogy vállalok-e stúdiós fotózást, és amikor megláttam az érdi Olea - Napölelte Stúdió gyönyörű, természetközeli dekorját, tudtam, hogy ha stúdió, akkor ez az a hely. 🌿
Ahogy a napfény és a természet betölti a teret, teljesen magával ragadott, öröm volt itt dolgozni. 😊

Most már biztos vagyok benne: stúdióban is lehet természetközeli, szívből jövő pillanatokat alkotni. 🤍

Úgy örülök, hogy a fotózás által a régi ismerőseim családját is megismerhetem 🥰Egészen különleges érzés 10+ év után elme...
22/10/2025

Úgy örülök, hogy a fotózás által a régi ismerőseim családját is megismerhetem 🥰
Egészen különleges érzés 10+ év után elmesélni egymásnak kivel mi történt, valahogy ilyenkor érzem leginkább az idő múlását. 🍃🍂

Remélem még sok ilyen találkozásban és beszélgetésben lesz részem! 🥰 Nagyon élvezem 🙃❤

Cím

Érd

Értesítések

Ha szeretnél elsőként tudomást szerezni Deák Gabi Fotó új bejegyzéseiről és akcióiról, kérjük, engedélyezd, hogy e-mailen keresztül értesítsünk. E-mail címed máshol nem kerül felhasználásra, valamint bármikor leiratkozhatsz levelezési listánkról.

Megosztás

Kategória