14/06/2026
Krótka relacja z nagrań słuchowiska radiowego , podczas którego miałam przyjemność uczestniczyć , a Kaya zaśpiewała piosenkę , której autorem tekstu jest Elżbieta Dziedzic- strona autorska, nie zabrakło również Kraina Baśni, dzięki której nagranie zostało zrealizowane pomyślnie, już wkrótce więcej zdjęć z tego dnia😊 dziękujemy❤