28/05/2023
See pildistamine oli üks neist toredatest, kus ma puhtast rõõmust ütlesin valjuhäälselt, et “mul on ikka niii hea meel, et ma fotograaf olen”. Ja see on nii supermegahea tunne! Ma olen nii tänulik teile kõigile, kes te olete mind pildistama kutsunud ja kõigile, kes seda teha soovivad!!
Ootan teid kõiki ikka kaamera ette ja julgustan teid mulle oma pildistamise soovist kirjutama, sest esimesed kiiremad on juba vaikselt suvekuid täis broneerima asunud!