07/02/2022
Hey, kallid kliendid, sõbrad ja kõik muud mu lehekese jälgijad :)
Aega ta võttis, aga siin ta lõpuks hilinemisega on. Tegemata ka ei tahtnud jätta, kuna tänusõnad vajavad edastamist.
Eelmine aasta sain ma pildistada nii palju erinevaid mälestusi ja sündmusi (kõik ei ole antud kollaažil esindatud). Kui ma varem olin seadnud omale piiranguid, et pildistan ainult portree- ja peresessioone kas stuudios või õues, siis sel aastal võtsin vastu kõik põnevad pakkumised mis mulle tehti. Väga palju kutsuti mind kodudesse külla. Põhiliselt jäädvustasin koduses keskkonnas beebipilte, aga leidus ka sünnipäevi. Sünnipäevi sai jäädvustatud ka peosaalides. Käisin mitmetel tüdrukuteõhtutel. Nendest jäi eriti hästi meelde motoklubis toimunud pidu. Pulmatseremooniad toovad mulle alati rõõmupisara silma. Jäädvustatud sai mitu lasteaia lõpupidu ja ka ühe lasteaia rühma eelmise aasta portree ning möllupildid. Selle rühmaga jalutuskäik jääb mulle samuti pikaks ajaks meelde. Õues oli imeline udu ja selle vahelt piiluv päike tekitas maagilise valguse. Looduse võlule lisandusid laste naerusuud ja lõbus lehesõda.
Aasta lõppes suure jõulusessioonide ralliga. See oli minu jaoks päris hullumeelne periood. Laps on esimest aastat lasteaias ja ei jõua korraga nädalatki käidud, vaid on koguaeg kodus haige. See ühtlasi tähendas, et mul polnud aega korraga väga palju pilte arvutis töödelda.
Siinkohal tahaksingi öelda oma suured tänusõnad kõigile, kes eelmine aasta oma mälestused minu hoolde usaldasid. Kõigile, kes mind ikka ja jälle korduvalt endale külla kutsuvad. Ja eriti kõigile neile kes nii kannatlikult oma jõulupilte ootasid ja minuga üldse ei pahandanud. Mul on ausalt ka maailma kõige paremad ja mõistvamad kliendid.
Aitäh, et jagate oma tähtsaid hetki minuga. Olete mulle kõik väga kallid