26/10/2024
MOŽNÁ SE JEN NEBÁT
většinou máme z odmítnutí strach, někdy jej vnímáme negativně. Co když to tak není? Co když každé odmítnutí formuje naši cestu?
Jak se vyrovnáváte s odmítnutím? Přiznám se vám, že mi hodně pomohla baťovská filozofie. Ona totiž odmítnutí příliš neřeší, nesoustředí se na něj, vnímá jej jako běžnou součást života.