01/06/2026
Narozeniny jsou pro děti obrovská věc... a pro nás rodiče vlastně taky, že? 🤍
Sama vím, jak strašně rychle ten čas letí, a proto tak ráda fotím narozeninové oslavy v ateliéru.
Chci, aby to pro vás i pro vaše děti byl zážitek. Proto každou narozeninovou scénu chystám individuálně.
Dohodneme se spolu na barvách, které máte rádi, a já podle toho proměním celé studio. Nafouknu balónky, připravím dekorace a doladím detaily.
Na focení mám nachystaných i několik umělých dortů, takže fotky budou vypadat dokonale slavnostně, ale bez stresu z toho, že je všude krém a drobky. 😉
Pokud byste ale měli rádi naopak parádní upatlané fotky tzv.cake smash, tak i toto je možné. Jen je třeba dortík objednat s dostatečným předstihem.
Focení není omezené věkem. Ať už slavíte první narozeniny, páté nebo desáté, pro každého vymyslím scénu, která ho bude bavit.
Pokud chcete mít pro své děťátko originální vzpomínku, stačí mi napsat do zpráv. Domluvíme barvy, doladíme detaily a vytvoříme něco krásného.
Těším se na vás a vaše malé (i velké) oslavence! 🎈