11/02/2026
Vím, že při focení jste často nervózní hlavně kvůli vlastním dětem. Snažíte se je ukáznit, uklidnit, usměrnit… a já jsem přitom ta poslední, kdo by to chtěl. Naopak – mám nejradši, když si to děti užívají po svém. Když blbnou, hází ksichtíky, smějí se a jsou to prostě ony.
A nebojte, jako máma tří kluků to mám úplně stejně. Každý rok fotím i naši rodinu a musím přiznat, že vyfotit partu kluků – a ještě k tomu těch mých – je někdy opravdu o nervy 🙈
Tak tady je malá ukázka toho, jak vypadá focení mojí vlastní rodinky. Ano… focení si doslova užívají 😄