Pramen Světla

Pramen Světla Pomáhám proměňovat Životy lidem, kteří stejně jako já otevřeli Andělskou říši a touž?

“Až si je jednou koupíš, nebudeš chtít žádné jiné! - Tato slova mi říkávala kamarádka o Vašich svíčkách a měla pravdu, R...
11/06/2026

“Až si je jednou koupíš, nebudeš chtít žádné jiné! - Tato slova mi říkávala kamarádka o Vašich svíčkách a měla pravdu, Radanko♥️.

Od chvíle, kdy se svíčky Pramen Světla před více než rokem dostaly do mých rukou, srdce i života, už opravdu jiné nechci.

Je za nimi nádherná, precizní a výjimečně kvalitní práce. Ale není to jen o řemesle….o kráse - která je o mnoho krásnější než na fotkách!

Je v nich něco mnohem hlubšího. Kosmický přesah, energie a vědomí, které nesou.
Jsou natolik jedinečné, že si člověk někdy s úsměvem říká, zda jste vůbec skutečná. V tom nejkrásnějším slova smyslu. …♥️🙏🌠”

💓💓💓
“Mnohokrát Vám děkuji, milá Radanko. Velmi si vážím všech skvostů, které na Zemi přinášíte a tvoříte. Děkuji za Vaši práci, Vaše dary i za to, že jste.

Svíčky i mandaly od Vás jsou pro mě velkou podporou. Cítím, jak se věci dávají do pohybu a jak se mnohé proměňuje. A pokaždé, když ke mně doputuje některý z Vašich darů nebo andělských karet, hluboce se mě dotkne. Děkuji z celého srdce i duše…”

💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓

Dvě z mnoha zpětných vazeb.
Každá je jiná.
Každá nese svůj vlastní příběh. A každá pro mě nese hluboký smysl - jako každá jiná i nezveřejněná ❣️DĚKUJI VÁM ❣️

S láskou a vděčností děkuji za všechna Vaše sdílení, zprávy, fotografie i slova, která mi posíláte. Velmi si vážím důvěry, se kterou mě necháváte nahlížet do svých životů, proměn a cest…

Současně s Vámi chci sdílet něco, co v poslední době silně vnímám.

Zpráv přichází stále více a já se postupně dostávám do bodu, kdy již není v mých silách odpovídat každému tak, jak bych si přála. A pokud něco nechci, pak je to odpovídat povrchně, automaticky nebo jen proto, abych odpověděla.

Když někomu píšu, chci být skutečně přítomná.
Je pro mě důležité, aby má odpověď vycházela ze srdce, z nacítění a opravdovosti. A právě tento způsob komunikace si přeji zachovat i nadále.

Proto v nejbližší době nejspíš nastavím jasnější podmínky, za jakých budu na zprávy odpovídat.

(A tím vážně nemyslím zpoplatnění)❣️

Ne proto, že bych si Vašich zpráv nevážila, ale právě naopak.

Protože si přeji, aby vše, co mezi námi proudí, zůstalo živé, pravdivé a nesené skutečnou pozorností mezi srdci…

Děkuji za Vaše pochopení, laskavost a podporu.
Každý z Vás jste pro mě vzácným darem. ✨🙏🏻💖🌹

A jedna z fotek od Vás⬇️ od Tanečnice Posvátných ceremonií čtyř směrů🙏

Děkuji🙏Kde všude plamínky díky Vám jsou 🌈

“Světlo mého muže dohořívá…bude to můj poslední dárek pro něj…Radanko, prosím, vyberte nějakou svíčku, kterou by na tuhl...
10/06/2026

“Světlo mého muže dohořívá…bude to můj poslední dárek pro něj…
Radanko, prosím, vyberte nějakou svíčku, kterou by na tuhle poslední cestu potřeboval…“ 🕊️🕊️🕊️

💜Vzduch zvláštně ztěžkne, jako by cítil váhu těch slov. A stejně tak i mé srdce.

Podívám se k nebi, očima pohladím regály se svíčkami, v duchu tu paní pisatelku, a prochází mnou dotek Světla.

Ten nezaměnitelný dotek. A v tu chvíli vím, že ho cítí i ona…
Že Andělé jsou s ní i jejím manželem 💜

Chystáme s citem, tou nejhlubší péčí a do balíčku dáváme to nejvíc, co můžeme…
Nejen v plamíncích, ale i v tom neviditelném…♥️

Svíčky Pramen Světla neposíláme jen pro radostné chvíle, oslavy, skvělé dny, meditace, nové začátky, ale i pro chvíle těžké.

Když lidé hledají víru v uzdravení, když ztrácí naději, anebo prochází smířením ze ztráty.

Někdy doprovázejí v posledních chvílích Života. Při loučení a svítí na cestu dál…Až do míst, kde čekají Andělé…💝🕊️😇

❣️💝Často jsem s Vámi v těchto momentech a uvědomuji si, jak vzácný je čas.

Že tím nejvzácnějším, co v životě máme, není nic, co lze vlastnit.

Je to čas❣️💝

❣️❣️Čas, který můžeme věnovat životu. Naplno, hluboce, opravdově.

Čas, kdy držíme něčí ruku, když
nasloucháme a jsme spolu…

Když za dveřmi našeho domova jsou vůně těch, které milujeme a já třeba nevěřícně zírám na kuchyni po kulinářském umění kluků:)

A všechny ty obyčejnosti ve kterých plně nadechujeme život ❣️❣️

❣️💝Možná proto stojí za to méně odkládat a více prožívat…

Více se dívat do očí, milovat, objímat i děkovat….
Rozhodovat se srdcem, vyslovovat to, co v něm cítíme a žít z něj…❣️💝

❣️Protože i když víme, že právě tyhle obyčejné chvíle jsou těmi nejvzácnějšími…tak jednou všichni pocítíme význam těch slov…

Opatrujte sebe i své milované ❣️

A naše momentka ze života…♥️💜

⁉️Víte,jak poznáte, že jdete správnou cestou?Že ostatní po ní chtějí jít také❣️❣️Že vás lidé vnímají jako inspiraci… a k...
09/06/2026

⁉️Víte,jak poznáte, že jdete správnou cestou?Že ostatní po ní chtějí jít také❣️

❣️Že vás lidé vnímají jako inspiraci… a konkurenci zároveň.

❣️Že se stane běžnou součástí Vašeho života potkávat kopie své práce.

❣️Že vidíte, jak někdo přebírá vaše nápady, styl, vaši energii.

A vy nemáte potřebu vysvětlovat❣️

„Na tomhle jsem pracovala roky.“

A s pocitem je mi to buřt jdete dál:)))

Protože víte, že zkopírovat nejdůležitější nikdo nemůže❣️

💝Vaši vnitřní ~ poctivou esenci, kterou nese Vaše práce…za kterou je jedinečný otisk Hvězd…🌠

Pak přijde den, kdy za úsměvy některých lidí uvidíte závist.

Ale místo hořkosti pocítíte soucit s člověkem, který hledá vlastní hodnotu v tom, že se snaží být někým jiným…

Protože si dobře pamatujete, že vaše cesta nezačala potleskem.

Ale kritikou v zádech❣️

Někdy to byly jen řeči lidí, kteří nikdy nenašli odvahu jít za svým snem.

Jindy výsměchy, které mě opravdu bolely.

Jenže já “uměla” mít odřená kolena a stejně jit dál. Tuhle vlastnost mi po sobě nechal můj táta a jsem za ni celým srdcem vděčná.

Protože mi umožnila se sebevědomím zmačkaným do malé kuličky štrádovat vpřed, jakoby se nic nedělo :))))

❣️💝A právě proto, že vím jaké to bylo, tak nemám potřebu vracet rány…

Ani těm, kteří kopírují, anebo za úsměvem schovávají zášť.

Ani těm, kteří by nejraději měli můj život, místo aby tvořili svůj….

Protože jsem pochopila, že úspěch není o tom, kolik lidí Vám fandí, anebo Vás napodobuje…Ale neřešit ani jedno💝❣️

❣️A na vlně pohody umět kráčet svou (další) cestou dál…❣️

Protože zatímco se ostatní snaží jít ve Vašich stopách s napodobováním tady, či tam, tak držet důležitý směr - zachovat věrnost sobě sama a svým hodnotám je pro Vás mnohem víc❣️

“Celé tělo mi pulzovalo a štípalo.Až do konečků prstů jsem vnímala, jak mnou prochází živá energie, jak každá buňka ožív...
07/06/2026

“Celé tělo mi pulzovalo a štípalo.
Až do konečků prstů jsem vnímala, jak mnou prochází živá energie, jak každá buňka ožívá a zároveň se hojí.

Vše, co bylo narušené, bolavé či zanícené, se během meditace rozpouštělo a obnovovalo.
Byl to hluboký, přirozený proces návratu k celistvosti.

Druhý den jsem se probudila bez běžných boláků po tele, byly zahojené, naplněná silou, svěžestí a klidem.
Skutečně uzdravená, zevnitř i navenek….
Z celého srdce děkuji, Radanko…”

❣️Všechno je energie.
Síla mysli je obrovská.
Síla záměru je nesmírná….

Vstoupit do léčivého stavu skrze meditaci je jeden z nejmocnějších darů, které máme.

Pole meditace není jen klid, vycentrování…
Je to přítomnost živé síly, které se otevíráme a tak je tvořena prostor, kde se děje skutečná proměna❣️

💎Splynutí s vibrací , která nás přesahuje je vyspělý způsob uzdravení…

💎Je to se léčení neděje snahou… ale návratem k tomu, kým ve své Boží podstatě jsme❣️

Jsem obyčejná máma, žádný guru :))
Ale už v době, kdy si lidé při slově meditace klepali na čelo a hustě mi to dávali najevo jsem druhé provázela do ticha a klidu…
Bez kurzů, načtených knih a internetu, který tehdy ani nebyl součástí našich životů.

“Jen” s něčím, co se nedá naučit.
S vedením… skutečného Světla💎❣️

Já tenkrát vlastně nevěděla “jak” to mám dělat…
Já jen vnímala jemnost vibrací kolem těch lidi a říkala jsem jim “to, co jsem skutečně viděla, vnímala, zažívala…”

❣️To, co se kolem nich v jejich jemných tělech dělo…

A tak je tomu dodnes, nic naučeného, nic chytrého, jen docela obyčejně přirozené splynutí s vibrací Stvoření …💎

Nádhernou neděli a děkuji celým ♥️že jste tu se mnou a všechny Vaše řádky 🌷

“Nic z tebe nebude” ❣️křičeli na mě, zatímco mi  kapaly slzy do příkladů.Pozorovala jsem, jak se mi do krve rozškrabané ...
05/06/2026

“Nic z tebe nebude” ❣️křičeli na mě, zatímco mi kapaly slzy do příkladů.
Pozorovala jsem, jak se mi do krve rozškrabané ruce od ekzému třásly a přemýšlela jsem proč jsem teda na světě…

“Musíš umět počítat…”⁉️

Přála jsem si umět počítat.
Aby na mě nekřičeli, abych to uměla, jako ostatní děti.

A i kdyz jsem chtěla celým svým srdcem, tak to neslo a moje matika byl jeden eror za druhým.

Nemohli pochopit proč to neumím.
Já nemohla pochopit jak to mám pochopit…

💝❣️Sepjaté ruce byly to s čím jsem dennodenně usínala už jako dítě.
Prosila jsem Boha, abych našla odpověď proč jsem teda na světě “když ze mě nic nebude”.

Proč mám slabiny, které bolí víc než rány na mém těle…

Už tenkrát jsem vnímala, že Bůh každému z nás nedává stejný jazyk.
Jeden umí matiku, která mě drtila.
Někdo rozumí lidem a srdci…❣️💝

Když dnes slyším “ona má úspěšnou firmu, klienty tady i ve světě…a na její meditace je fronta…”

❣️Tak si na to vzpomenu a uvědomuji si, že nejtěžší boje nikdo nevidí.

Nikdo nevidí, co vše jste už od dětství museli prožít, abyste jednou byli tady.

Lidé vlastně vidí až výsledek…❣️

💝💝A chtěla bych říct jednu důležitou věc, že úspěch se rodí v okamžicích, kdy pokračujeme i když nám nikdo nevěří….

Protože nás nikdy nemůže zlomit, že o nás druzí pochybují, ale to, když začneme pochybovat sami o sobě….

Naše největší síla se totiž rodí, když jdeme navzdory pochybám ostatních dál💝💝

❣️Takže žádný takový “nic z Tebe nebude” ať nám říkal kdokoliv❣️

Protože skutečný život nedává písemky, ale tvoříme si ho my sami ❣️Pramen Světla Placentový rituál

💝Každý příběh lásky je jedinečný❣️A stejně jedinečná může být i svatební svíčka, malovaná na míru ~ ve které se v jemnos...
03/06/2026

💝Každý příběh lásky je jedinečný❣️

A stejně jedinečná může být i svatební svíčka, malovaná na míru ~ ve které se v jemnosti plamene propojují dva příběhy, dvě jména v jednu cestu 💝

❣️💖Ručně malovaná svatební svíčka, kdy každý detail vzniká s citem pro
jedinečnou energii okamžiku , kterým žehná 🤍🌟🥰👣♥️💙
Pramen Světla


❣️❣️Sebeláska není vždycky jemná a dokonale upravená.Někdy visí hlavou dolů, třesou se jí ruce, vlasy v punku a stejně c...
02/06/2026

❣️❣️Sebeláska není vždycky jemná a dokonale upravená.

Někdy visí hlavou dolů, třesou se jí ruce, vlasy v punku a stejně cítí sílu❣️❣️

Síla skutečné sebelásky totiž není o tom tvářit se jako zenová víla z instáče a cukrovat se ve výstavních hadrech u kafíčka:))

❣️Má skutečný drajv zevnitř❣️

Některé ženy ji hledají v zrcadle, zatímco „uvědomělí“ hoši o ní natáčí podcasty😄

Sebeláska je ale někdy úplně obyčejná…
A nikdo Vám na ni návod nedá.

❣️💝Znamená umět (si říct) jednou ano, ale podruhé ne.

Odmakat si svoje. Zaprášit kolena.
Dát si hranolky bez výčitek.
A stejně se cítit jako královna

Nepotřebovat ohoz, jak ze žurnálu, dokonalý make-up, ani zasněně zírat do slunce a přesvědčovat samu sebe, že si něco zasloužím💝❣️

Protože opravdová sebeláska je neskutečně jednoduchá.

❣️Je to obyčejné žití, ve kterém se neodsouváme.
Ale vybíráme si svoji realitu.
Možná úplně obyčejnou…
ale naši❣️

Takže holky- nenechte se zmanipulovat tím, co „byste měly“ potřebovat, kam směřovat nebo co si navléknout na sebe.

Nemusíte zapadat do cizích představ a žádných formiček:))))

❣️❣️Dělejte to, co je Vaše.
To, v čem jste živé.
Svobodné a hlavně samy sebou❣️❣️

“Mami, víš, že ve vzduchu děláš srdíčkové stopy ….” 👣 💝

“Radano, co to je s Arkturiánkou?  Je tisíckrát silnější než ty předchozí. 😃Dnes přišla a cítila jsem ji velmi silně už ...
01/06/2026

“Radano, co to je s Arkturiánkou? Je tisíckrát silnější než ty předchozí. 😃
Dnes přišla a cítila jsem ji velmi silně už cestou ke mně. No, to bude mazec.

Jste tím nejlepším průvodcem, jakého mi mohl Vesmír dopřát ☺️ Moc si toho vážím a s velikou pokorou i vděčností děkuji 🙏

Miluji Vás i Vaše svíčky ♥️♥️♥️
Je to tak hmatatelná energie v celém prostoru, když spustí synchronii♥️
Každá je jiná a každá svíce vyvolává jiné pohnutí v srdci, těle i duši.

Někdy mám pocit, jako by to bylo už velmi dávno, co jsem se s těmito svícemi poprvé setkala. Je v tom něco pradávného. Pokaždé, když svíci rozbalím, je mi tak zvláštně důvěrně známá….”

🌟❣️🌟❣️🌟

Bingo❣️ Arcturiánky jsou totiž skutečně jiné - nesou jiný vibrační otisk.
Boží je, že aniž to hlásím, tak lidi to vnímají 🙏❣️ Proč se dočtete v komentáři.

❣️🌟A víte, co to je, když ze svíček vnímáte něco pradávného?
Když přichází dojetí, hluboké pohnutí a zvláštně známý pocit v srdci…⁉️

Není to samotnou svíčkou. Je to tím, co nese — dotek Hvězdného domova…
Odtud totiž jsou ❣️🌟

A mnou to vážně není:)
Ja jsem tady jen takový převozník, takže děkujme Vesmíru za to, co je skrze svíčky umožněno- ne mně 💖

⬇️Bleskovka před dílnou právě teď a pokračujeme v krasojízdě:))
Nádherné pondělí všem ❣️🌟

💝⛰️Byl horolezec a miloval Prachovske skály.Dnes - o modrém úplňku by oslavil své narozeniny.Lásku ke skalám i horám mi ...
31/05/2026

💝⛰️Byl horolezec a miloval Prachovske skály.

Dnes - o modrém úplňku by oslavil své narozeniny.

Lásku ke skalám i horám mi po sobě nechal i když jeho mise na Zemi skončila.

Hrdina - kterého máme každý jen jednou za život - táta❣️💝

Před pár dny mi právě tahle šiška připomněla, že naši tátové nikdy neodchází úplně, ale dávají na nás pozor i z druhého břehu…

Umí pohladit dotekem ve větru, být tady i tam a především jsou živým otiskem v našich srdcích…

💝Pro všechny táty~ tady i tam.

A pro všechny, kteří právě teď potřebují cítit to, co je za tímto psaním…

To, že láska našich blízkých ve skutečnosti spolu s nimi nikdy neodešla… a i když není vidět, tak JE❣️

Všudypřítomná, věčná esence, která přesahuje světy…💝

Adresa

Rokytnice Nad Jizerou

Telefon

775 029 666

Internetová stránka

Upozornění

Buďte informováni jako první, zašleme vám e-mail, když Pramen Světla zveřejní novinky a akce. Vaše emailová adresa nebude použita pro žádný jiný účel a kdykoliv se můžete odhlásit.

Kontaktujte Společnost

Pošlete zprávu Pramen Světla:

Sdílet