11/06/2026
“Až si je jednou koupíš, nebudeš chtít žádné jiné! - Tato slova mi říkávala kamarádka o Vašich svíčkách a měla pravdu, Radanko♥️.
Od chvíle, kdy se svíčky Pramen Světla před více než rokem dostaly do mých rukou, srdce i života, už opravdu jiné nechci.
Je za nimi nádherná, precizní a výjimečně kvalitní práce. Ale není to jen o řemesle….o kráse - která je o mnoho krásnější než na fotkách!
Je v nich něco mnohem hlubšího. Kosmický přesah, energie a vědomí, které nesou.
Jsou natolik jedinečné, že si člověk někdy s úsměvem říká, zda jste vůbec skutečná. V tom nejkrásnějším slova smyslu. …♥️🙏🌠”
💓💓💓
“Mnohokrát Vám děkuji, milá Radanko. Velmi si vážím všech skvostů, které na Zemi přinášíte a tvoříte. Děkuji za Vaši práci, Vaše dary i za to, že jste.
Svíčky i mandaly od Vás jsou pro mě velkou podporou. Cítím, jak se věci dávají do pohybu a jak se mnohé proměňuje. A pokaždé, když ke mně doputuje některý z Vašich darů nebo andělských karet, hluboce se mě dotkne. Děkuji z celého srdce i duše…”
💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓
Dvě z mnoha zpětných vazeb.
Každá je jiná.
Každá nese svůj vlastní příběh. A každá pro mě nese hluboký smysl - jako každá jiná i nezveřejněná ❣️DĚKUJI VÁM ❣️
S láskou a vděčností děkuji za všechna Vaše sdílení, zprávy, fotografie i slova, která mi posíláte. Velmi si vážím důvěry, se kterou mě necháváte nahlížet do svých životů, proměn a cest…
Současně s Vámi chci sdílet něco, co v poslední době silně vnímám.
Zpráv přichází stále více a já se postupně dostávám do bodu, kdy již není v mých silách odpovídat každému tak, jak bych si přála. A pokud něco nechci, pak je to odpovídat povrchně, automaticky nebo jen proto, abych odpověděla.
Když někomu píšu, chci být skutečně přítomná.
Je pro mě důležité, aby má odpověď vycházela ze srdce, z nacítění a opravdovosti. A právě tento způsob komunikace si přeji zachovat i nadále.
Proto v nejbližší době nejspíš nastavím jasnější podmínky, za jakých budu na zprávy odpovídat.
(A tím vážně nemyslím zpoplatnění)❣️
Ne proto, že bych si Vašich zpráv nevážila, ale právě naopak.
Protože si přeji, aby vše, co mezi námi proudí, zůstalo živé, pravdivé a nesené skutečnou pozorností mezi srdci…
Děkuji za Vaše pochopení, laskavost a podporu.
Každý z Vás jste pro mě vzácným darem. ✨🙏🏻💖🌹
A jedna z fotek od Vás⬇️ od Tanečnice Posvátných ceremonií čtyř směrů🙏
Děkuji🙏Kde všude plamínky díky Vám jsou 🌈