17/10/2025
Moc ráda bych chtěla objasnit, proč ještě nemám nachystaný Vánoční ateliér a nejsou vypsané termíny pro focení. Hodně lidí mi už psalo a příjde mi fér se s Vámi podělit o radostnou zprávu🎄🤗
V listopadu se totiž rozrosteme o dalšího člena rodiny a nezvládla bych už takový nápor skrz chystání ateliéru, focení, úpravu apod.😊
Nesmírně si vážím Vašeho zájmu a budu se na Vás všechny těšit příští rok, kdy budu moct letošní nápady uskutečnit a máte se na co těšit🤗
Děkuji Vám všem za pochopení ❤️