Radka Linková - fotograf

Radka Linková - fotograf Proč se nechat vyfotit právě ode mě? Ne fotka, jako vzpomínka, ale jako nový začátek. A můj úkol? Praha už jen pár měsíců. Stačí i jen proto, že prostě chceš..

Kromě krásných fotografií, abyste si to užili, hodně se nasmáli, zase začali věřit v lepší zítřky, pokud zrovna teď nejsou. Proč se nechat fotografovat kromě toho, abys měla krásné fotografie? Protože ses ještě nikdy nenechala fotografovat? kvůli sobě. A nemusíš to nikomu zdůvodňovat. Pro nový začátek? Protože abys byla královna, nepotřebuješ krále. Protože to bude čas pro Tebe a ty můžeš být, kým

budeš chtít. Protože někdy je fajn mluvit s úplně cizím člověkem:). Protože zjištíš, jak je super pocit, nebrat se tak vážně. Pro nové přátelství? Je to jednoduché. Přijď. Těším se, že Ti udělám radost.

Možná mě teď na sítích vidíte méně, ale je to proto, že pro vás pod hradem Rabí buduju něco víc než jen ateliér. Bude to...
30/04/2026

Možná mě teď na sítích vidíte méně, ale je to proto, že pro vás pod hradem Rabí buduju něco víc než jen ateliér. Bude to kouzelné místo, kde se zastaví čas, zapomenete na starosti a domů si odnesete nejen fotky, ale i kus klidu (a brzy i vůni mých bylinek). 🌿
Stavba mi dává zabrat a občas si připadám spíš jako stavební dozor než fotografka, tak mi držte prosím palce:). Chci vytvořit oázu, kde se nebude jen fotit, ale kde přijdete na jiné myšlenky. V sezóně by mohlo být ledacos na zub:).
Díky, že se mnou máte trpělivost. Těším se, až vás budu moci pozvat do své nové „čarodějné“ dílny pod hradem :) 🏰

15/04/2026

Neplánuj.
Není potřeba focení extra plánovat. Stačí si říct, jdu do toho. Jak se říká, pán Bůh se směje nad našimi plány.
Může ti naskočit pupínek, poleješ si ráno oblečení, ve kterém jsi chtěla fotit. Když se plánuje focení venku, to taky neumím zařídit. Může pršet, nebo se schová sluníčko, nebo, nebo…Toto jsou všechno faktory, které nejsou tak podstatné.
Důležité je to, že tě to bude bavit. Najednou jsi zase ta mladá holka, která si chtěla vyzkoušet být modelkou. Zapomeneš na čas i věk, ale ten pocit, který jsi uběhem focení měla, si odneseš s sebou.
Většina žen přišla právě na základě spontánního rozhodnutí a mluvily přesně o tom, co píšu:)
Tak co, zkusíš to?

12/04/2026

Může ti focení změnit život?� Možná ano, možná ne. Proč to ale nezkusit :).
Za mě, může. Nejen ty se uvidíš jinak, ale může tě ve správnou chvíli, vidět ten správný člověk, který ti život změní. Co myslíš? :)

08/04/2026

c

06/04/2026

Byla by škoda nevyužít krás jara :). Co říkáte? Kočičky, první květy, slunce.. snad :)

31/03/2026

Jaro ve vzduchu :-)

26/03/2026

Dřív jsem bývala plánovač. Kde se bude fotit, jak to tam bude vypadat, co si vezmete na sebe, jak to bude pěkně ladit, atd..
No Pán Bůh se směje nad našimi plány. Téměř vždy je minimálně něco, často všechno, úplně jinak. Místo maskáčového letadla oranžové, na architektonicky hezkém místě zrovna výstava psů, doporučím barvy a už nedomyslím, že zelená je sice zelená, ale studená i teplá, já samozřejmě myslela tu druhou atd.
A to mě naučilo moc neplánovat. Řekneme si samozřejmě co zhruba na sebe a kde se bude fotit a ono to nějak dopadne. Ať je to kdekoliv, vždy se našlo hezké místečko, vždy tam samo od sebe bylo něco, co ladilo s vámi. Prostě neplánování nakonec stejně dopadne, jak má, takže no stress :)

PS: tohle focení mělo být v Dendrologické, nenapadlo mě, že je ještě chvíli zavřená, tak jsme šly na moje oblíbené místo, které je v každém roční období jiné. Zelenou jsem si představoval úplně jinou, ale nakonec perfektně ladila se světle zelenými jarními kočičkami. Takže nebojte se, ono to vždy nějak dopadne. Dobře :).

19/03/2026

18/03/2026

A za pár tu máme jaro :)

11/03/2026

Když se tak na sebe dívám, ano, jsou tam rozdíly vidět :).
V tom je svět spravedlivý, čas nám utíká všem stejně.
Šedesátka se dá pobrat různě. Jako skok do další třetiny, nebo jak mi přála kamarádka, k druhým třicátínám, to se mi líbilo nejvíc.

Poslední roky se toho mnoho odehrálo, mnoho změnilo a další ještě změní. Mnohé věci tak bolely, že se mi vrátily jako bumerang v různých zdravotních problémech. Vyčistily se vztahy, mnoho lidí z mého života odešlo. S odstupem si říkám, asi jejich role v mém životě už skončila. Udělali místo novým. Někteří už do mého života vstoupili, někteří teprve přijdou a těším se na ně.

Nu což, je rok koně, Ohnivého koně, stejně jako před 60 lety :). Tak nasedat, to bude jízda.

Mám tu také nějaké ohnivé koně? Jaké jste to měly doposud? Těšíte se na změny? :)

Adresa

Praha

Upozornění

Buďte informováni jako první, zašleme vám e-mail, když Radka Linková - fotograf zveřejní novinky a akce. Vaše emailová adresa nebude použita pro žádný jiný účel a kdykoliv se můžete odhlásit.

Kontaktujte Společnost

Pošlete zprávu Radka Linková - fotograf:

Sdílet

Kategorie