30/04/2026
Možná mě teď na sítích vidíte méně, ale je to proto, že pro vás pod hradem Rabí buduju něco víc než jen ateliér. Bude to kouzelné místo, kde se zastaví čas, zapomenete na starosti a domů si odnesete nejen fotky, ale i kus klidu (a brzy i vůni mých bylinek). 🌿
Stavba mi dává zabrat a občas si připadám spíš jako stavební dozor než fotografka, tak mi držte prosím palce:). Chci vytvořit oázu, kde se nebude jen fotit, ale kde přijdete na jiné myšlenky. V sezóně by mohlo být ledacos na zub:).
Díky, že se mnou máte trpělivost. Těším se, až vás budu moci pozvat do své nové „čarodějné“ dílny pod hradem :) 🏰