28/04/2026
Upřímně? Nemohla jsem se dočkat, až vám tyhle fotky ukážu. ✨
Nedávno jsem měla možnost fotit svatbu v Uhřínově pro Terku a Martina - tentokrát jako druhý fotograf a navíc na analog. 📷
Upřímně? Byla to pro mě taková malá výzva. Chtěla jsem si svatbu na film vyzkoušet už delší dobu a Terka mi k tomu dala tu nejhezčí příležitost. Celý den se nesl v klidné, rodinné atmosféře, plné blízkých lidí, smíchu a opravdových momentů.
A i když přiznávám, že vědomí, že vedle mě je hlavní fotograf s digitálem, mi docela ulevilo (co kdyby náhodou 😄), o to víc jsem si mohla užít samotné focení a soustředit se na emoce a detaily.
Analog je prostě jiný. Ne všechno vyjde „dokonale“ - ale právě v tom je jeho kouzlo. Každý snímek má svoji náladu, svoji nedokonalost a autenticitu. A já mám zase o zkušenost víc a přesně vím, co si příště pohlídat.
Pokud vás baví přirozenost, jemná nostalgie a chcete mít svou svatbu zachycenou i na film, napište mi. Ráda vám ji nafotím analogově. 🧡