23/04/2025
Už více než 3️⃣ roky jsem neaktualizoval svou profilovku! Mému denně chřadnoucímu vzezření navzdory… 🤷🏻♂️
Že to není moc dlouho? No… Za tři roky se událo např. toto:
🔘 Přes tři roky trvající barbarská „třídenní speciální vojenská operace“ Ruᛋᛋka na Ukrajině 🏴☠️
🔘 Energetická krize ⚡️
🔘 Inflace jak 🐖
🔘 Nebo třeba nesmiřitelný rozdělení společnosti a pandemie nenávisti vůči všemu odlišnému, vůči pokroku - vůči lidství vrcholící hajlující kohortou oranžové katastrofy ve Státech 🇺🇸
Svět se zkrátka od Covidu fatálně proměnil. Jedno se ale nezměnilo - jsem stále celkem nezvykle veselý „libtard“. Možná ještě libtardovanější. ☣️ Více čtu, více se vzdělávám, více nasávám a snažím se mít hlavu zeširoka otevřenou… A zde tedy jsem - Mike Vrfbain ver. 2025. 💪🏼
⚠️ Už ale nejsem jen, jak mě jeden můj „fanoušek“, jakožto úplnýho abstinenta, letitého nekuřáka, co nikdy nezkusil nic než trávu a tvůrce ostře se vymezujícího vůči bezhlavýmu overhype a nadužívání AI, vtipně označil slovy „vyfetovaný rádoby fotograf, který si bez AI ani neškrtne“ (VRFBAIN). Ne! 🤣
Jak vidno, pomluvám a hejtu se za ty roky už jen směju, užívám si svůj 2️⃣0️⃣. rok na tvůrčím trhu a nově už 2️⃣. rokem cílím víc a víc na firmy a podnikatele, kterým s naší novou agenturou pomáháme jak s fotkami, tak s videem, ale třeba i s marketingovým plánem i SOME. A za to jsem vděčný. 🙏🏻
Jo, je to boj, ale je to super. Nemám a nemohu si vůbec na nic stěžovat. Mám totiž nějaký zdraví, překrásnou rodinu, mám kde bydlet, co jíst, mohu k tomu dělat to, co miluju… Co víc si, TVL, přát!? ♥️ Mějte se podobně! 🤗
Fotku jsem jako vždy nesvěřil nikomu menšímu, než mému skvělému kolegovi Fotograf Boris Štuller. Díky, příteli! 🙏🏻
Za 👓 jako vždy děkuji Oční studio Fovea, za super pracovní 💻 iSTYLE CZ - Apple Premium Reseller a za výborný kafe a prostor na focení Shothouse Havířov. 🙏🏻