Tomáš Celar - photography

Tomáš Celar - photography Photographer capturing the beauty of what you see as well as the world you've never thought of.

Sice je jí v kožíšku vedro, ale za ty všechny motýlky a ptáčky, které může na zahradě prohánět to stojí! Takže odpočinek...
30/04/2018

Sice je jí v kožíšku vedro, ale za ty všechny motýlky a ptáčky, které může na zahradě prohánět to stojí!
Takže odpočinek při západu slunce je důležitý :)

No není to fešák?V komentáři fotka, jak vypadá celý dospělý samec bičovce Damon diadema
23/04/2018

No není to fešák?
V komentáři fotka, jak vypadá celý dospělý samec bičovce Damon diadema

Facebook mě nařkl, že prý jsem dlouho nic nepřidal.Ačkoli je to možná k neuvěření, tak ta sytě oranžová barva není z Pho...
15/04/2018

Facebook mě nařkl, že prý jsem dlouho nic nepřidal.

Ačkoli je to možná k neuvěření, tak ta sytě oranžová barva není z Photoshopu, ale je to odraz zapadajícího slunce na hladině

Když jsme dnes toho sluníčka moc neviděli :)
13/07/2017

Když jsme dnes toho sluníčka moc neviděli :)

Měl jsem o víkendu půjčenou novinku od ZEISS Camera Lenses CZ, Milvus 35/1.4 a musím říct, že to i jistou formu makra zm...
11/07/2017

Měl jsem o víkendu půjčenou novinku od ZEISS Camera Lenses CZ, Milvus 35/1.4 a musím říct, že to i jistou formu makra zmákne docela dobře 👌👌

Pářící se šidélka byla focena na f1.4 při krčení se nad jezírkem, kdy jsem doufal, že neutopím ani sebe, telefon, ani ten nový objektiv, který se teprve do českých obchodů dostane 😱

Pan holub!
21/05/2017

Pan holub!

Malý chápan se líbil, to chápu, tak protože už je tu 2500 sledujících - za což Vám všem děkuji! - tak přidám ještě malýh...
07/05/2017

Malý chápan se líbil, to chápu, tak protože už je tu 2500 sledujících - za což Vám všem děkuji! - tak přidám ještě malýho opičáka ze Sri Lanky :)

Včela samotářka (Andrena flavipes) na květu pampelišky.   Pak že se s 28mm nedá fotit makro (je to téměř bez ořezu)
01/05/2017

Včela samotářka (Andrena flavipes) na květu pampelišky.


Pak že se s 28mm nedá fotit makro (je to téměř bez ořezu)

Jsem rád, že to vyšlo skoro dle představ a oko kachničky obojkové se krásně vyjímá v tom monochromatickém zbytku :)
01/05/2017

Jsem rád, že to vyšlo skoro dle představ a oko kachničky obojkové se krásně vyjímá v tom monochromatickém zbytku :)

Trochu mě mrzí, že volavka neletěla níž, aby na ni pelikán dosáhl, mohlo to být ještě zajímavější :)
01/05/2017

Trochu mě mrzí, že volavka neletěla níž, aby na ni pelikán dosáhl, mohlo to být ještě zajímavější :)

Mimi chápan :)
01/05/2017

Mimi chápan :)

Sedíme si takhle první den v novém roce s rodinou u tety a najednou koukám, že je venku krásně a Růžák je celý bílý :o F...
04/01/2017

Sedíme si takhle první den v novém roce s rodinou u tety a najednou koukám, že je venku krásně a Růžák je celý bílý :o

Fotografie ke kochání ve větším rozlišení: https://goo.gl/MFQBql

Nikon D750 + Zeiss Milvus 135/2

Adresa

U Trojského Zámku 120/3
Prague
171 00

Telefon

722015859

Internetová stránka

Upozornění

Buďte informováni jako první, zašleme vám e-mail, když Tomáš Celar - photography zveřejní novinky a akce. Vaše emailová adresa nebude použita pro žádný jiný účel a kdykoliv se můžete odhlásit.

Sdílet