Iveta & Veronika www.fotime-spolu.cz

Iveta & Veronika www.fotime-spolu.cz Focení je naše vášeň.

Aktuálně pracuji na svatbě Olči a Romana :)
25/08/2016

Aktuálně pracuji na svatbě Olči a Romana :)

Terezka vyhrála :)....prostě neusla.
22/08/2016

Terezka vyhrála :)....prostě neusla.

Miluji focení v exteriéru
22/08/2016

Miluji focení v exteriéru

Krásná těhulka má hotovo .... dnes odesílám :)
21/08/2016

Krásná těhulka má hotovo .... dnes odesílám :)

Malá ukázka z vyhraného focení :)....ještě jednou děkuji za milou společnost.
18/08/2016

Malá ukázka z vyhraného focení :)....ještě jednou děkuji za milou společnost.

18/08/2016

Krásný dobrý den všem,
dlouho jste o nás asi neslyšeli. Příliš práce a FB jsme zanedbávaly. Pokusím se to nyní napravit :).
Stále fotíme a pokud byste měli zájem o krásné fotky od nás, tak pište, volejte a my se s Vámi rádi uvidíme.
Hezký den, Iveta

Pro dnešek poslední, ale za to pro mě naprosto srdcová záležitost. Jen co jsem tuhle princeznu ve školce zahlédla hned j...
20/01/2016

Pro dnešek poslední, ale za to pro mě naprosto srdcová záležitost. Jen co jsem tuhle princeznu ve školce zahlédla hned jsem věděla, že ji jen tak nepustím :-D....díky bohu za digitální fotoaparáty :-D

Nefotíme jenom "malé" děti ;). Další skvělá rodinka, kterou jsem mohla poznat během vánočního běsnění.
20/01/2016

Nefotíme jenom "malé" děti ;). Další skvělá rodinka, kterou jsem mohla poznat během vánočního běsnění.

Ukázka naši práce z trochu jiného soudku :)
20/01/2016

Ukázka naši práce z trochu jiného soudku :)

A rovnou přidám ukázku malého Adámka :).....byl skvělý, úžasný, fantastický. Moc jsem si focení užila.
20/01/2016

A rovnou přidám ukázku malého Adámka :).....byl skvělý, úžasný, fantastický. Moc jsem si focení užila.

20/01/2016

Krásný dobrý večer, jsem ostuda největší...slíbila jsem o víkendu vylosovat vítěze vánoční soutěže a neudělala jsem :(. Nyní napravuji + přidávám bonus. Poukaz na fotografování vyhrávaní pani Jitka Lednová....prosím ozvěte se mi do zprávy at domluvíme podmínky focení.

Pro všechny ostatní, kteří se zúčastnili soutěže (bohužel Vás bylo hodně málo) mám slevu 50% ze standartního focení. Sleva je platná do 31.3.2016. V případě zájmu prosím piště přímo do zpráv.

Krásný večer, Iveta

Sourozenci ve školce .... žádný problém :)
15/01/2016

Sourozenci ve školce .... žádný problém :)

Adresa

Praha

Telefon

774 339 764

Internetová stránka

Upozornění

Buďte informováni jako první, zašleme vám e-mail, když Iveta & Veronika www.fotime-spolu.cz zveřejní novinky a akce. Vaše emailová adresa nebude použita pro žádný jiný účel a kdykoliv se můžete odhlásit.

Sdílet

Kategorie