09/07/2025
Na skvělé lidi mám štěstí, ale že budou oba i od nás z Karvinska, to už moc často netrefím 😁
Tyhle dva (skoro tři) jsem vzala na svoje oblíbené místo v Letňanech – máme tam hezky zarostlé pěšinky a kousek od nich i pole (asi ječmen?). Nejhezčí to tam je těsně před západem, když svítí příjemné měkké světlo. Takže krásné barvy a vyhlazená pleť!
Není to jen focení, je to o uchování toho krásného období plného očekávání a těšení se.
Kdy jste ještě jen vy dva. Na randíčku (možná posledním na nějakou dobu 😅). Užijte si to. Jednou tyhle chvíle třeba ukážete tomu človíčkovi, který tady ještě není vidět, ale už k vám patří.
Tak co, přijedete za mnou na tohle moje krásné místo? Nebo máte svůj oblíbený kousek přírody? 🌿