26/11/2020
Pája a David nebo-li další dcera na vdávání z rodu Jánálů. Prvorozenou Katku jsem fotila rok předtím, takže plno záběrů má stejné aktéry. Opět jsem se snažila snoubencům jejich volbu ohledně fotografa vymluvit a zase bez úspěchu ( na odmítnutí musím ještě zapracovat ). Stále jsem nezískala takovou odvahu, abych si bez problému troufla kývnout na focení tak důležitého dne. Napadla mě tedy spásná myšlenka a vzala si na pomoc svou drahou skoro švagrovou Míšu. Doteď to vidím jako svou největší výhru. Míša sice také není žádný matador v tomto oboru, ale už jen ten pocit, že v tom člověk není sám a kdyby se cokoliv dělo, začaly padat trakaře, ten druhý to třeba dofotí :-) A přesně tak se stalo. Plno věcí, které nemám já, vyšlo jí a naopak. Den to byl krásný, o tom žádná. Počasí svatebčanům přálo, nálada panovala pohodová a my nevěděly, kam dřív skočit, takže jsme se jak se patří na svatbě nenudily. Fotky nejsou dokonalé, ale snad jim alespoň trochu připomenou ten výjimečný den.