31/03/2017
Z osobních důvodů končím s focením a dále již nebudu moci přijímat žádosti o focení...
Všem, kteří ke mě přišli a nechali se zvěčnit (někteří i opakovaně), opravdu moc děkuji. Vážím si toho a byla jsem moc ráda u zhotovení Vaší památky.