31/05/2026
Už dříve jsem měla přichystaný příspěvek o tom, jak jsem byla v Brdech na kopci Bábovka a na jeho vrcholku jsem se dozvěděla, že je tam umělá bábovka. A že mě hned napadlo, že bábovku opravdu upeču, donesu ji tam a udělám radost lidem, kteří se tam vypraví. Tak se také stalo. Byl to skvělý pocit, a jako bonus i krásná procházka a příroda Brd.
Původně jsem chtěla video sdílet už dříve s trochu jiným "poselstvím", ale pak jsem se dozvěděla o tomto krásném, podporujícím dni. Hned mi bylo jasné, že musím počkat a stát se střípkem této úžasné osvěty.
Velmi obdivuji všechny, kteří dětem poskytují péči, lásku, zázemí! Jste skvělí! Děkuji! 🤍
a .