29/05/2026
MILUJU DOPISY!💌
Nevím, co jsi naposled našel ve schránce ty, ale já Tučnáka a leták z lékárny. Nic moc. Přitom moje dětství bylo plné dopisů a doteď miluju ten pocit, když si nesu ze schránky dopis, který psal někdo, kdo mi chtěl udělat radost.
🎨A stejně tak mě vždycky bavilo dopisy posílat. Vymyslet je, nakreslit, nadepsat, poskládat. Prostě celý ten malý rituál. Love it!
🙌Chci se k tomu vrátit. A třeba někomu tím dopisem udělat radost a tak začínám psát a kreslit, i když už jsem skoro zapomněla, jak na to. Takže tyhle první prominentní free kousky budou hodně vyňunané!
📨Chceš jeden z nich najít ve schránce? Můžeš. Nechej mi na sebe adresu (link v bio) a pak už se můžeš jenom těšit.