23/12/2025
TAK JAKO TRADIČNĚ I LETOS ❤☺ jsme na Vánoce rozdali DÁRKOVÉ (slevové) POUKAZY ... jako poděkování💫.
Fotografie z našich společných focení, slíbené do VÁNOC, jsou už ROZDANÉ 🥰 ...
Moc mě těší, že jsme vše zvládli, i když někdy to byly dvousměnné šichty 😮💨😄 ... ale věřím, že to "STÁLO ZA TO" a uděláte nejen svým blízkým, ale i sobě velkou radost🥰.
Ráda bych se vás touto cestou zeptala, zda budeme moci, výhledově, fotografie z VÁNOČNÍHO MINI použít k prezentaci. Prosím Vás, pokud by někdo s prezentací nesouhlasil napište mi, třeba, soukromou zprávu ☺.
Zároveň DĚKUJI SVÝM KLIENTŮM A PODPOROVATELŮM❤☺ a přeji KRÁSNÉ SVÁTKY, PROŽITÉ V POKLIDU A POHODĚ S TĚMI, KTERÉ MÁTE RÁDI.
DO NOVÉHO ROKU HLAVNĚ HODNĚ ZDRAVÍ A TROCHU TOHO ŠTĚSTÍ🍀.
Děkuji Vám za loňský rok ❤☺!!!
R.