Život mýma očima

Život mýma očima Miluji přírodu a život sám :) Baví mě fotit krásu, která je všude kolem nás, jen se stač?

❤️
03/03/2021

❤️

Smát se až plakat,
nebo se brodit v bahně a šťourat se v těch největších bolestech a plakat tak silně, že vás bolí na hrudi..

Obojí je "jedno" ☯️

Nic není negativní nebo pozitivní, vše se prolíná a jenom to "je"...

Obojí je správně, nic není špatně.

Negativní-destruktivní, je stejně důležité jako pozitivní.

Bez destruktivního by nemohlo být pozitivní.

Příklad:
Kdybych neporyla záhon (destruktivní) na zahradě a nezasadila si zeleninu, nestarala se o její potřeby, neměla bych šťavnatou úrodu (pozitivní) 🥒🥕🍅

Kdybych nevykopala díru (destruktivní) a nezasadila si květiny, nedávala jim potřebnou vláhu, nemohly by vyrůst, pohladit mé oči svou krásou, obdařit mě sladkou vůní a včelky svým lahodným nektarem (pozitivní) 🌹🌼🌺🐝

Naučili jsme se naše bolesti, křivdy, strachy a všechno "negativní" někam před světem schovat,
dělat že to není a nedovolujeme si to prožívat.

Nepečujeme o sebe, nedáváme si potřebnou pozornost,
a pak se strašně divíme,
že se ty všechny pocity ne-lásky k nám, v nás nastřádají a jednoho dne bouchnou.

Kde se to vzalo, co to bylo, to jsem nebyla já.

Ale ano, byla,
tam hluboko uvnitř Tebe,
ta malá dívenka Ti dávala už tolikrát najevo, že potřebuje obejmout, schoulit se do peřin a jenom chvíli být 😘

A to je právě ono, my si nedovolujeme být zranitelní a svý.

Nedovolujeme si prožívat smutek stejně intenzivně jako radost.

Proč?

Protože od mala nám stále říkali:

"Nebreč, vždyť se nic nestalo!"
"Přestaň brečet, nebo Ti přidám!"
"Kluci přece nepláčou!"
"Buď hodná holčička a usměj se!"

Tím nás nevědomě naučili, že na nás nezáleží a my se pak pro druhé obětujeme a očekáváme, že to stejné udělají oni pro nás.

Jenže my si to máme dávat sami!

Naopak radost tu projevovat můžeme,
ba dokonce musíme!

Třeba jako když dostaneš od babičky ten šíleně kousavý svetr a usmíváš se, jak jsi šťastná,
jen proto, aby nebyla babička smutná.
A ona Ti jej s radostí plete každý rok.

Přitom je to o opravdovosti,
o žití v pravdě.

Stačilo říci pravdu a babička by vyměnila přízi.
Tak jednoduché to je :)

Chovat se tak, jak se cítím, ne tak jak bych měla.
Nepotlačovat svoje pocity,
naopak brát je jako signály.
Tělo s námi stále komunikuje prostřednictvím pocitů, stačí jen pozorněji naslouchat 🙏

Takže moji milí, ať prožíváte cokoliv pro vás "negativního" 🙂

Neutíkejte od toho,
prožijte to naplno, obejměte to, přijměte to a poděkujte tomu 🙏

S takovým přístupem, se můžete těšit na to,
kam vás to posune dále,
co "pozitivního" na vás za tím vším čeká 😊

Tak jako po bouřce, kdy znovu vysvitne slunce ☀️

Neděje se to vám, děje se to pro vás 🤗

Žijte v pravdě, k sobě i k druhým,
a nehrejte si na něco, co nejste,
protože vy - vaše já,
může být šťastné jen tehdy,
když bude opravdové 🙏

Pečujte o sebe a postavte sebe na první místo ❤️

S láskou ❤️ Kateřina Alexandria Dačeva

PS: Jak se nám to všechno krásně prolíná, že? 🤗

✨💜⚡
31/08/2020

✨💜⚡

💛"Celý svět patří Tobě. Jsi jeho božskou součástí. Objev svou sílu, kterou máš ve svém nitru. Najdi svou moc žít své sny...
02/05/2020

💛"Celý svět patří Tobě. Jsi jeho božskou součástí. Objev svou sílu, kterou máš ve svém nitru. Najdi svou moc žít své sny." 💛

Nežij včerejškem, ten už nikdy nebude... Nežij zítřkem, nevíš jestli bude...Žij teď, TEĎ A TADY, v přítomnosti ❤Naplň sv...
06/03/2020

Nežij včerejškem, ten už nikdy nebude...
Nežij zítřkem, nevíš jestli bude...

Žij teď, TEĎ A TADY, v přítomnosti ❤
Naplň své srdce láskou, klidem a mírem ❤

Není žádné včera ani zítra...
Minulost ani budoucnost...
To je jen iluze duality, tady na Zemi 🙏

Od mala mám ráda kamínky a přírodu všeobecně 😊Tady je můj nejoblíbenější křišťál 💎Září i bez sluníčka 🌈💜🙏
06/03/2020

Od mala mám ráda kamínky a přírodu všeobecně 😊
Tady je můj nejoblíbenější křišťál 💎
Září i bez sluníčka 🌈💜🙏

Štěstí nezávisí na věcech, které máme kolem sebe, ale na tom, jak se na ně díváme 💛
03/03/2020

Štěstí nezávisí na věcech, které máme kolem sebe, ale na tom, jak se na ně díváme 💛

Krásný den nám všem přeji 💫💜😊U nás sice prší a prší..💦 ale to vůbec nevadí 😊 spíše naopak 😊Příroda potřebuje vláhu pro v...
03/03/2020

Krásný den nám všem přeji 💫💜😊
U nás sice prší a prší..💦 ale to vůbec nevadí 😊 spíše naopak 😊
Příroda potřebuje vláhu pro všechny kytičky, stromečky a další nádhery života 🙏🍀 aby se mohla probudit a přivítat jaro společně s krásnou vůní a nádhernou paletou barev všeho živého
🤩🌱🐞☘️🦋🌿🐝💐🌷🌼🥀🍀🌺🌻🌹🌸
a když se k něžnému deštíku objeví i naše milované slunce 🌞 tak nás obdaruje krásnou podívanou 😍 duhou 🌈🌈🌈
Proč tedy nadávat na to, že prší 😊
Vše má svůj důvod 😊
Příroda ví co dělá 🙏❤
Mějte se krásně 🌞 s láskou Kejty

Adresa

Opava

Telefon

+420605474126

Internetová stránka

Upozornění

Buďte informováni jako první, zašleme vám e-mail, když Život mýma očima zveřejní novinky a akce. Vaše emailová adresa nebude použita pro žádný jiný účel a kdykoliv se můžete odhlásit.

Kontaktujte Společnost

Pošlete zprávu Život mýma očima:

Sdílet