Revizoři Olomouc

Revizoři Olomouc My jsme proti vulgaritě a šikaně revizorů a pro čistou a bezpečnou MHD. Dějí se tu ale absurdity, které my jistě neovlivníme, ale můžeme na ně poukázat.

Také si myslíme, že DPMO by měla být dostupná pro všechny, bez ohledu na věk anebo postižení. Stavíme k Langrově Šantovce nové koleje, asi tak desáté nákupní zóně zde v Olomouci. A to za naše peníze z daní, hodně lidí přijde o práci. Místo k úspoře zavedením sms jízdného vede k jejich zdražení. Což je vážně divné!!! Každý by se měl možnost podívat jak dopravní podnik hospodaří, ale ono to nejde da

ta nejsou veřejná...je toho samozřejmě více, ale nechceme se opakovat. Tyto problémy zde řešíme od začátku. Nesouhlasíme s vystavenými fotografiemi revizorů, pokud ale náš fanoušek nějakou takovou fotografii vystaví, nebude ovšem stažena. Jsme pro svobodu projevu a nikomu ji nebudeme upírat.

Co na to říkáte?
05/10/2016

Co na to říkáte?

5. 10. 1936 - 18. 12. 2011
05/10/2016

5. 10. 1936 - 18. 12. 2011

Věděli jste, že je dnes Mezinárodní den zvířat? Já teda osobně mám zvířata o dost radši než revizory a tuplem ty olomouc...
04/10/2016

Věděli jste, že je dnes Mezinárodní den zvířat? Já teda osobně mám zvířata o dost radši než revizory a tuplem ty olomoucký! Pojďme to oslavit! Třeba lahví dobrého vína s našim čtyřnohým chlupáčem!

Vše nejlepší našim čtyřnohým mazlíčkům a všem ostatním zvířátkům k MEZINÁRODNÍMU DNI ZVÍŘAT!!! Hezky ho oslavte, ale samozřejmě naše mazlíčky opečovávejte s láskou i všechny ostatní dny v roce! :)

Mezinárodní den zvířat 4. 10.
Roku 1226 4.10. kdy zemřel františkánský mnich Sv. František z Assisi, který pečoval o opuštěná, nemocná a týraná zvířata, a právě proto se na tento den stanovil Mezinárodní den zvířat. Kdy by si každý páníček měl uvědomit péči o svého mazlíčka jako je například strava a pohyb a hlavně by měl vést k zamyšlení, zda-li si zvíře vůbec máme pořídít a můžeme mu věnovat dostatek času a péče.

Znáte tenhle film? Tam dostávaj strašnou čočku haha!
03/10/2016

Znáte tenhle film? Tam dostávaj strašnou čočku haha!

Pro lahůdkáře jeden filmový nářez! :) Svižně natočený akční thriller odehrávající se v budapešťském metru maďarského Američana Nimróda Antala. V Maďarsku se ...

To je smůla 😔😔😔😔😔😔😔
29/09/2016

To je smůla 😔😔😔😔😔😔😔

Revizoři v olomouckých tramvajích a autobusech nejčastěji musí řešit neochotu spolupracovat a prokázat svoji totožnost u těch cestujících, kteří nemají platný jízdní doklad. Vyplývá to z údajů od městské policie, která musela od začátku roku spolupracovat s revizory už u 425 případů.

18/09/2016

Proč v Olomouci používá tak málo lidí aplikaci Fare Bandit? Přitom je to tak jednoduchý! Víte kolik peněz by jsme ušetřili jízdou na černo? :)

16/09/2016

Jezdí tady někdo pořád na černo jako já???

I ty se staň revizorem!
31/03/2015

I ty se staň revizorem!

18/02/2015

Jezdím si furt na černo jak král!

A u nás jen zdražuje, sms jízdenka je dražší o 4,-,než normální papírová (snad jediný příklad kdy elektronizace paradoxn...
25/10/2014

A u nás jen zdražuje, sms jízdenka je dražší o 4,-,než normální papírová (snad jediný příklad kdy elektronizace paradoxně prodražuje). Revizoři šikanují lidi, chlastají v práci a chovají se jako hovada. Dopravní podnik neuvádí výroční zprávu, ale jakýsi
dokument ve kterém 3/4 hospodaření chybí. Je to veliká legrace)))
Hromadná doprava má být zadarmo a bez revizorů -----
http://zpravy.aktualne.cz/zahranici/pasazeri-v-dubajske-hromadne-doprave-dostanou-zlato/r~3a1925d85c1711e4b6d20025900fea04/

Mezi cestující budou rozděleny čtyři kilogramy nejcennějšího kovu. Cílem akce je přesvědčit lidi, aby nejezdili do práce autem.

Adresa

Olomouc

Internetová stránka

Upozornění

Buďte informováni jako první, zašleme vám e-mail, když Revizoři Olomouc zveřejní novinky a akce. Vaše emailová adresa nebude použita pro žádný jiný účel a kdykoliv se můžete odhlásit.

Sdílet