BeliPhoto

BeliPhoto Budu se na Vás moc těšit!☺️
Vaše fotografka Míša 🙋🏼‍♀️

Ahooj,✨️
jmenuji se Míša a ráda vytvářím příběhy pomocí foťáku.📸
Co takhle vytvořit ten Váš?🤍

Rezervovat termín si můžete přes soukromou zprávu, nebo přes e-mail: [email protected].

• Za chvilku to bude rok od téhle parádní svatby, kterou jsem si opravdu užila. 🤍✨️ Verunka a David 💕
24/04/2026

• Za chvilku to bude rok od téhle parádní svatby, kterou jsem si opravdu užila. 🤍✨️ Verunka a David 💕

• Jemný detail bříška z těhotenského focení 🤍✨️🌼
20/04/2026

• Jemný detail bříška z těhotenského focení 🤍✨️🌼

🌿 🌼Jarní focení 🌸✨️Tak, jaro je tady…Všechno kvete, sluníčko svítí a všude to krásně voní.💛Takže máme ideální čas na jar...
18/04/2026

🌿 🌼Jarní focení 🌸✨️

Tak, jaro je tady…Všechno kvete, sluníčko svítí a všude to krásně voní.💛

Takže máme ideální čas na jarní focení.📸😊

• Nabízím✨️
• minimálně 15 upravených fotek (vyberu ty nejlepší)
• až 45 minut focení

💰 cena: 1300 Kč

📅 termíny:
23. - PLNO | 24.- PLNO | 25. 4. - Poslední místo
27. | 28. | 29. 4.

Focení bude venku, v přírodě, v klidu, žádný stres, spíš taková jarní procházka, u které si popovídáme a po cestě Vám cvaknu pár fotek.☺️🌸

📍Olomouc a okolí ( Po dohodě)

Mám ráda přirozené fotky, plné emocí, momentů a detaily a taky barvy. 🌱

Pokud Vás to láká, stačí mi napsat do zprávy. 💕

Budu se moc těšit 🤍

Vaše fotografka Míša 🙋‍♀️

• Další fotečka, těchto super lidí, Leňa a Míša.🤍✨️🌸
15/04/2026

• Další fotečka, těchto super lidí, Leňa a Míša.🤍✨️🌸

• Jarní focení s touhle parádní rodinkou a s malým frajerem Lukym 😎🩵 Moc jsem si to užila. 😊📸
14/04/2026

• Jarní focení s touhle parádní rodinkou a s malým frajerem Lukym 😎🩵 Moc jsem si to užila. 😊📸

• Jedna vzpomínková na tohle pohodové focení s holkama, bylo to parádní ☀️🌸🤍
22/03/2026

• Jedna vzpomínková na tohle pohodové focení s holkama, bylo to parádní ☀️🌸🤍

Jaro už je tady! 🌱Taky jste se už nemohli dočkat ? Ja teda extrémně, ale konečně je to tady, teplo a sluníčko.☀️🌸 Tak vz...
09/03/2026

Jaro už je tady! 🌱
Taky jste se už nemohli dočkat ? Ja teda extrémně, ale konečně je to tady, teplo a sluníčko.☀️🌸
Tak vzpomínám na tohle focení, které jsem fotila s touhle fajn rodinkou.😊 A nebojte v blízké době chystám jarní focení. ✨️

•Ještě několik vánočních ateliérovek  🎄✨️🤍
03/01/2026

•Ještě několik vánočních ateliérovek 🎄✨️🤍

• Vánoční střípky z letošního focení.🎄✨️❄️❤️
23/12/2025

• Vánoční střípky z letošního focení.🎄✨️❄️❤️

Vánoční focení v plném proudu a tyhle momentky a detaily mě baví nejvíc ✨️🎄☺️
03/12/2025

Vánoční focení v plném proudu a tyhle momentky a detaily mě baví nejvíc ✨️🎄☺️

❄️ Vánoce jsou za dveřmi!🎄 A já bych Vás ráda pozvala na vánoční focení do mého ateliéru v Dolanech, kousek od Olomouce!...
19/11/2025

❄️ Vánoce jsou za dveřmi!🎄

A já bych Vás ráda pozvala na vánoční focení do mého ateliéru v Dolanech, kousek od Olomouce! ✨️

Přijďte si užít společně předvánoční čas!

Pustíme si koledy, dáme si čaj nebo kafe a u toho nafotíme pěkné fotky. Hlavní je, ať si to užijeme. ☕️😊

Na focení můžete klidně vzít i své chlupáče.🐶

Každé focení zahrnuje:
• minimálně 15 upravených fotek ( v digitální podobě - zasílám přes Úschovnu)
• až 1h focení
Cena : 1200 Kč

Pro rezervaci prosím použijte:
• e-mail: [email protected]
• Soukromou zprávu na messenger.

Níže ukázka z vánočního focení.

Budu se moc těšit! 🙋🏼‍♀️
Vaše Míša 🤍

Ahoojte, 🙋🏼‍♀️ráda bych se vám představila. Předem se omlouvám za dlouhé čtení. 😅Takže, jmenuji se Míša a pocházím z Olo...
19/11/2025

Ahoojte, 🙋🏼‍♀️
ráda bych se vám představila. Předem se omlouvám za dlouhé čtení. 😅

Takže, jmenuji se Míša a pocházím z Olomouce. Jo, z toho města, kde mají fakt dobrý tvarůžky, ale neboj, na focení je neberu! 😄

S foťákem jsem se poprvé seznámila už na základce, když jsem si od táty propůjčila zrcadlovku. No, spíš jsem si ji půjčila na furt. A začala jsem cvakat. Nejdřív to byly kytičky a zvířátka, hory, pak kamarádi a najednou z toho byly celkem dobré fotky. Lidem se to začalo líbit, mně to začalo bavit a teď je to pro mě víc než jen koníček.

Nejsem fanynka umělých póz a přeumělkovaných fotek. Chtěla bych, aby v tom byl příběh, emoce, prostě život. Chci, aby si lidi focení užili, ať je to pro ně zážitek. Takže si u mě dáme čajíček nebo kafíčko, pokecáme a u toho uděláme pár fotek. Žádné křečovité pózy, žádné nucené úsměvy. Jenom pohoda a dobrá nálada. Byla bych ráda, aby si lidi z focení odnesli víc než jen fotku. Chci, aby si odnesli vzpomínku a zážitek.

Takže pokud chceš fotky, které mají duši a příběh, a nechceš se u toho cítit, jak na výslechu, tak se mi ozvi. A neboj, nebudu tě nutit se smát, když se ti nechce. Jenom zachytím to, co je. Protože to je to, co je na fotkách nejkrásnější. ✨️☺️📸

Adresa

Olomouc

Internetová stránka

Upozornění

Buďte informováni jako první, zašleme vám e-mail, když BeliPhoto zveřejní novinky a akce. Vaše emailová adresa nebude použita pro žádný jiný účel a kdykoliv se můžete odhlásit.

Sdílet

Kategorie