31/07/2025
K fotkám z téhle svatby musím napsat něco víc.
S Péťa Bartalová se známe asi 9 (vážně to je tak dlouho??!) let, z doby studia na VŠ. Kdo zná Caritasku - a zvlášť její humanitární sekci 🙃 - tomu je jasný, že jsme toho hodně zažily! Péťa byla dokonce vedoucí našeho týmu na zátěžáku… Takže společný zážitky byly intenzívní! 👻
Pamatuju si, jak už tehdy mluvila o svém příteli Jarda Zaoral, vždycky s takovou láskou, úctou, bylo z toho cítit, jak moc si ho váží, jak ho obdivuje. Prostě láska jako trám 😍
Někdy po škole, přiznám se, že už ani nevím, který byl přesně rok… mě Péťa s Jardou oslovili, že se chtějí vzít, jestli jim nafotím svatbu. Tak jsme se sešli v jedné super cool přerovské kavárně a plánovali. Pak přišel Covid a zákazy shromažďování, svatba se odložila.
Covid sice po pár letech skončil, ale pak k nim přišlo miminko! 👶 A k nám vlastně taky. Takže se to celý zase trochu posunulo. Aspoň jsme mezitím stihli těhotenský focení.
No a letos to konečně vyšlo!
Svatba byla oproti původním plánům úplně jindy, jinde, a bylo tam o pár dětí navíc. Prostě život se děje a nezastavíš ho. S mým manželem jsme se nicméně shodli, že to byla asi nejpohodovější (a nejklidnější) svatba, jakou jsme kdy zažili. Zajímalo by mě, jak přesně to Péťa s Jardou prožívali uvnitř, ale do okolí vysílali těžký no-stress vibes 😄 Žádný minutový harmonogramy a nabitý programy, co je potřeba stihnout. Dali si záležet, aby se všichni cítili dobře, pohodově, užili si čas spolu.
Za mě oslava společného života, jak má být. Ještě jednou díky, že jsem u vašeho velkého dne mohla být. Vždycky cítím velkou výsadu a pokoru, že můžu být součástí vašeho příběhu a můžu ho zaznamenávat v průběhu času. 📸