NikiPe Photo

NikiPe Photo Srdce vidí, objektiv vypráví.

21/11/2025

Když podzim volá, nemusí to být jen park a listí!

a jsou pro každou špatnost, takže bez váhání kývli na nápad udělat jejich rodinné podzimní focení víc v městském stylu 🏢🏡🌳

Vůbec nelituju tohodle vystoupení z komfortní zóny – focení v parku je sázka na jistotu 😏, ale my chtěli trochu challenge a dobrodrůžo!

Vymetli jsme všemožná olomoucká zákoutí, a přitom objevili i jedno cool graffiti, které zcela neplánovaně barevně ladilo s jejich outfitem! 👏❤️

Tohle focení jsem si užila na maximum 🫶 Jste úžasní, skvělí a boží! ✨

31/10/2025

Po všech těch podzimních parcích jsem dostala chuť dát jedno urban focení v centru Olomouce. 📸 Naštěstí a jsou pro každou srandu! ✨

Klikněte na Sledovat, ať vám jejich fotky neutečou, byla to jízda!

PS: Nezklamal ani dvorek u kde jsem si mimochodem na odchodu koupila ten nejvypečenější a nejkřupavější chleba, jakej je v Olomouci k dostání! 👨‍🍳 Miluju a doporučuju! 💙

12/10/2025

Říjen už mám plný, ale v listopadu mi zbývá kapacita ještě na dvě focení. Poslední šance pro vás, co ještě chcete stihnout vytisknout fotky na Vánoce 🤩

Potkáme se? Napiš! 🤗

09/10/2025

Uprostřed sychravých dní vám posílám na zahřátí tenhle foto report z konce léta 🌞 …už nás čeká podzim! 🍁 Těšíte se?

Máte radši léto nebo podzim, a proč? 🍂🌞
Napište do komentáře 🤍

Loučení se sluncem ☀️Jeden z posledních letošních teplých dnů jsme strávili na mém oblíbeném Sluňákově.Moc jsem se těšil...
08/10/2025

Loučení se sluncem ☀️

Jeden z posledních letošních teplých dnů jsme strávili na mém oblíbeném Sluňákově.

Moc jsem se těšila, až se s vámi o tyhle fotky podělím. Ostré slunce bylo pro mě celkem výzva, ale tuhle úžasnou rodinu bylo radost fotit! Zase jsem si připomněla, jak blízká je mi reportáž a dokumentární fotka… přesně takové totiž pro mě tohle focení bylo. Nechat vás být sami sebou, nechat vás být spolu, a jen to zachytit 🤍

S Vlastou a její rodinou jsme se potkali na focení už potřetí. A po třech letech opět v botanické zahradě 🌿 Byl to mazec...
27/08/2025

S Vlastou a její rodinou jsme se potkali na focení už potřetí. A po třech letech opět v botanické zahradě 🌿

Byl to mazec vidět, jak kluci zase povyrostli! A Vlasta s Liborem - ti jsou pořád stejní 😁 ...navzdory tomu, že mají za sebou už pořádný kus cesty společným životem, tak si uchovali parádní partnerskou jiskru 💫

Díky, že můžu být dlouhodobě součástí vašich příběhů, to mě baví! 📸

K fotkám z téhle svatby musím napsat něco víc. S Péťa Bartalová se známe asi 9 (vážně to je tak dlouho??!) let, z doby s...
31/07/2025

K fotkám z téhle svatby musím napsat něco víc.

S Péťa Bartalová se známe asi 9 (vážně to je tak dlouho??!) let, z doby studia na VŠ. Kdo zná Caritasku - a zvlášť její humanitární sekci 🙃 - tomu je jasný, že jsme toho hodně zažily! Péťa byla dokonce vedoucí našeho týmu na zátěžáku… Takže společný zážitky byly intenzívní! 👻

Pamatuju si, jak už tehdy mluvila o svém příteli Jarda Zaoral, vždycky s takovou láskou, úctou, bylo z toho cítit, jak moc si ho váží, jak ho obdivuje. Prostě láska jako trám 😍

Někdy po škole, přiznám se, že už ani nevím, který byl přesně rok… mě Péťa s Jardou oslovili, že se chtějí vzít, jestli jim nafotím svatbu. Tak jsme se sešli v jedné super cool přerovské kavárně a plánovali. Pak přišel Covid a zákazy shromažďování, svatba se odložila.

Covid sice po pár letech skončil, ale pak k nim přišlo miminko! 👶 A k nám vlastně taky. Takže se to celý zase trochu posunulo. Aspoň jsme mezitím stihli těhotenský focení.

No a letos to konečně vyšlo!

Svatba byla oproti původním plánům úplně jindy, jinde, a bylo tam o pár dětí navíc. Prostě život se děje a nezastavíš ho. S mým manželem jsme se nicméně shodli, že to byla asi nejpohodovější (a nejklidnější) svatba, jakou jsme kdy zažili. Zajímalo by mě, jak přesně to Péťa s Jardou prožívali uvnitř, ale do okolí vysílali těžký no-stress vibes 😄 Žádný minutový harmonogramy a nabitý programy, co je potřeba stihnout. Dali si záležet, aby se všichni cítili dobře, pohodově, užili si čas spolu.

Za mě oslava společného života, jak má být. Ještě jednou díky, že jsem u vašeho velkého dne mohla být. Vždycky cítím velkou výsadu a pokoru, že můžu být součástí vašeho příběhu a můžu ho zaznamenávat v průběhu času. 📸

když někdo konečně vyfotí mě 🥹 a ten někdo je Vašek Radoš!
31/10/2024

když někdo konečně vyfotí mě 🥹 a ten někdo je Vašek Radoš!

Adresa

Olomouc

Telefon

+420608483399

Internetová stránka

Upozornění

Buďte informováni jako první, zašleme vám e-mail, když NikiPe Photo zveřejní novinky a akce. Vaše emailová adresa nebude použita pro žádný jiný účel a kdykoliv se můžete odhlásit.

Kontaktujte Společnost

Pošlete zprávu NikiPe Photo:

Sdílet

Kategorie