Em.fotografie

Em.fotografie „Na fotkách mám ráda to, že zachytí okamžik, který je navždy pryč a nedá se zopakovat.? Tak neváhejte a dejte vědět.

Díváte se na své přátele ,lásku, děti ,rodiče... a říkáte si ,, Tohle je ten krásný moment, úsměv, výraz, pohled, který chcete vidět už navždy?" Každý takový okamžik Vám prostřednictvím fotografie můžu zvěčnit!

20/04/2016
Ukázka dnešního focení s úžasnou princeznou Zojinkou :) Byla neskutečně šikovná ( to bude mít po mamince Janina Bulirova...
18/04/2016

Ukázka dnešního focení s úžasnou princeznou Zojinkou :) Byla neskutečně šikovná ( to bude mít po mamince Janina Bulirova ) ;)

Opuštěnost hledá druha a neptá se, kdo to je.*Erich Maria Remarque
11/04/2016

Opuštěnost hledá druha a neptá se, kdo to je.
*Erich Maria Remarque

Ukázka včerejšího focení se skvělým párem :) Byla to parádička a moc jsme se u focení nasmáli :)
24/01/2016

Ukázka včerejšího focení se skvělým párem :) Byla to parádička a moc jsme se u focení nasmáli :)

Podpořte prosím mojí fotku v soutěži :) Již nyní jsem se dostala mezi 20 finalistů a díky Vašemu hlasu to může být ještě...
18/01/2016

Podpořte prosím mojí fotku v soutěži :) Již nyní jsem se dostala mezi 20 finalistů a díky Vašemu hlasu to může být ještě lepší.
Stačí kliknout na odkaz http://www.cdprovas.cz/fotosoutez a po rozkliknutí fotky s názvem - ,, SEN " - (fotka číslo 10) :) zadat e-mail a je hotovo. ;) - Nemusíte se bát, žádný e-maily Vám chodit nebudou, pokud s tím nebude souhlasit.
Všem moc děkuji za podporu :like:

Můj nejlepší dárek pod stromečkem ;) Ježíšek ví jak udělat radost
04/01/2016

Můj nejlepší dárek pod stromečkem ;) Ježíšek ví jak udělat radost

Vítání nového roku 2016
01/01/2016

Vítání nového roku 2016

Do nového roku Vám všem přeji....
30/12/2015

Do nového roku Vám všem přeji....

Ochutnávka včerejšího vánočního focení s Natálkou a Matyáškem. Byly to šikulky největší ;)
08/12/2015

Ochutnávka včerejšího vánočního focení s Natálkou a Matyáškem. Byly to šikulky největší ;)

Zima, nebo Jaro?? Co asi přijde?
06/12/2015

Zima, nebo Jaro?? Co asi přijde?

Zkouška novýho pozadí a výměna rolí, tentokrát jsem si vyzkoušela jaký to je z té druhé strany :) Výsledek máte zde  :)
23/11/2015

Zkouška novýho pozadí a výměna rolí, tentokrát jsem si vyzkoušela jaký to je z té druhé strany :) Výsledek máte zde :)

Vánoční pozadí je doma :)
22/11/2015

Vánoční pozadí je doma :)

Adresa

Nýrsko

Internetová stránka

Upozornění

Buďte informováni jako první, zašleme vám e-mail, když Em.fotografie zveřejní novinky a akce. Vaše emailová adresa nebude použita pro žádný jiný účel a kdykoliv se můžete odhlásit.

Kontaktujte Společnost

Pošlete zprávu Em.fotografie:

Sdílet