05/03/2026
Focení miminek je něco tak krásného 🥰 miminka nám tak strašně rychle vyrostou, že jejich zachycení považuji za “must have”. I já osobně se vracím k fotkám mého miminka a vzpomínam jak bylo maličkaté. Ty ručičky, pusinky, vlásky..
Taky máte nebo plánujete nechat si zachytit čerstvé miminko?