10/06/2026
✨Tohle není jen fotka v černobílé.✨
Není to jen snímek ženy s miminkem.
Nikdy neberu porody jen jako dokument.
Je to otisk vztahu, který si spolu budujeme na tvé cestě.
V každém světle a stínu vidím umění — sílu, dotek, jemnost, lásku, ale i zranitelnost.
Jsou to chvíle, které spolu strávíme v rozhovorech o obavách, radosti, čekání místo očekávání.
Je to péče, kterou ti dávám.
Je to všechno čím sis prošla.
A všechno je to vzácné ♥️
Dekuji ženě/rodině za možnost sdílení 💕 a děkuji za vlídné přijetí 🙏🏻