25/04/2026
Tak toto je pan Mikeš ❤️ poslední miminečko, které jsem fotila ve svém milovaném aťásku na náměstí…
2 minuty poté už jsme všechno balili do tašek a zdolávali stovky schodů tam a zase zpět.
Děkuju vám, miláčci, že jsme to zvládli. Bez vás bych nebyla za 3 hodiny komplet přesunutá ❤️ .cz Zuzka Monča Ivánek a kde se vzal, tu se vzal Jaja 🤭
Srdce mi to láme, .safer , snad aspoň jednou za čas na červeném karíčku. Gudlak 😉
Zatím stavím nový ateliér, uklízím, přehazuju, bourám a stavím znova. A pak ještě jednou. Hledám to nejvíc nejlepší řešení.
A už mám v pořadníku nedočkavé modelky a modely ❤️ mic se na vás těším. Bude to skvělé!