07/01/2026
🚴♀️🌲2026🌲🚴♀️
Jaký bude?
Rozhodně méně na instagramu. Jako ne že bych tu loni udělala něco extra. To vůbec. Ale spíš chci říci, že na to trošku prdim. Nikdy mě nebavilo zkoumat jak ig funguje a nikdy jsem ne pořádně ne chytla do jeho sítě přidávání příspěvků.. Konzumace mi jde, to ano.😁 Tak jen aby někdo nečekal nějaké novinky.
Tvořím dál, ale pro radost z tvoření, ne pro zisk, nebo pro to abych na ten ig něco dala. Zrušila jsem i e-shop. Proč držet něco na co nemám čas a jen to živím? Blbost.
Postupně udělám na svém webu místo, kam dám šperky a všechno co mám a bude to fungovat jako taková prodejní galerie.
Taky se vracím k focení. Chci být venku, chci vidět všechny výhody a západ slunce, chci mrznout kvůli rampuchu na stromě, chci mít na fotce svoji fotku nejkrásnější hory pod sluncem, chci být zase v kole, kde se na mě lidi usmívají a já jim můžu zachytit ten jediný okamžik.
A taky chci oživit svůj web holkaskolem.cz 🚴♀️🌲
Tam bude vše. Trošku krok zpět, ale myslím, že to nakonec bude velký posun. Díky všem co tu se mnou jsou a slibuji, že Vám dám vědět až bude něco co za to stojí 🌲.
PS ještě mám nějaké kalendáře 🤘