14/01/2026
O víkendu jsme si ještě užili pěknou sněhovou nadílku a tak hurá na focení 🤗
Přeji nastávající mamince Karolínce hodně zdravíčka 😘 Na focení samozřejmě nechyběl ani nastávající tatínek 😀 a jejich čtyřnohý mazlíček 🤗