JSEM ŽENA

JSEM ŽENA 🌷 Pro ženy v chaosu
🌊 Vládkyně všech moří
😌 Vdova. Macecha. Láska.
📩 [email protected] www.jsemzena.eu

SAMA DOMA, DEN PÁTÝ Chodím dřív spát. Vstávám pozdě. Jím jednoduše a podle svýho. Hlídám si pitný režim. Úplně jsem vysa...
05/06/2026

SAMA DOMA, DEN PÁTÝ
Chodím dřív spát. Vstávám pozdě. Jím jednoduše a podle svýho. Hlídám si pitný režim. Úplně jsem vysadila cukr. Denně dám aspoň 90g bílkovin. Nasadila jsem rozpustný kolagenový drinky.

Kromě práce jsem zvládla ještě vyřídit veterinu s Fíkuskem, jedno kafe s kámoškou, jedno kafe s Ňúňovou mamkou, sbalit dětem oblečení na týden k babičce, přepravit ho na místo, a už mi zbejvá jen sbalit kufr sobě.

Jako jo, péče o sebe je o hodně jednodušší, když se nemusím starat o nic a nikoho jinýho. 😁 Nebo aspoň ne tolik.

No tak teď dobalit kufr a zítra jedeme s Fíkem do Žďárských vrchů! 😍 Až do středy chci relax na dřeň!

😁 Brno vs NewYork 😁
04/06/2026

😁 Brno vs NewYork 😁

JEN TAK V LETU 👑Honem rychle ještě než poběžím vyskládat myčku ať mám taky chvíli klid u ňákýho filmu... Zapomněla jsem ...
04/06/2026

JEN TAK V LETU 👑
Honem rychle ještě než poběžím vyskládat myčku ať mám taky chvíli klid u ňákýho filmu...

Zapomněla jsem vám ukázat svý nový botky, a vzhledem k tomu, že jsou vážně ňuňu (nejradši bych jim dala jména) vás o to nechci připravit! 😅

Moc dík .cz za péči o mou chůzi jako v bavlnce. ❤️

NA DOBROU NOC 🌝Vážit si věcí. Zažít je víc než zvítězit. Naučit se je víc než mít pravdu. Milovat je víc než vlastnit. P...
01/06/2026

NA DOBROU NOC 🌝
Vážit si věcí.
Zažít je víc než zvítězit.
Naučit se je víc než mít pravdu.
Milovat je víc než vlastnit.
Podílet se je víc než rozhodovat. 🤍

KVĚTEN 🌸Jako jooo, bylo pár momentů, který jsem si vážně užila. Ale řekněme, že to byla spíš výjimka, kterou bylo nutno ...
31/05/2026

KVĚTEN 🌸
Jako jooo, bylo pár momentů, který jsem si vážně užila. Ale řekněme, že to byla spíš výjimka, kterou bylo nutno někam vtlačit, abychom se ze starostí a zařizování nezcvokli. :))

Vypadám jak oteklá brambora, viz.fotka v polystyrenovym háji, kterej nám už několik týdnů roste na zahradě a ještě chvíli s náma pobude.

Rekonstrukce, telefonáty, dohady, vyjednávání, zařizování, nespolehliví versus ti, co opravdu dělaj dobrej job (a poznej je předem, žejo).

Neopodstatněné navyšování částek, které opodstatněně srážíme zase zpátky, další výměna firmy (subdodavatel) a díky tomu posouvání termínu fasády o dalších 14 dní...

Bohudík tak to co je, je zatím v topu. Okna, dveře, rekuperace, tepelné čerpadlo a solární panely - hotovo vyřízeno.

O kus se posouvá i dotažení studia .piercer páč opět - slíbené práce pán skončil ne úplně kompletní zedničinou - takže si to nakonec Ňúňa musí dělat svepomocí a s tím kdo helfne.

Uplynul týden s trpaslíky, o což je to vždycky náročnější, páč ještě musíme taky všichni chodit do práce, že... No, je to dobrodrůžo. 😅

Je to dobrodrůžo, ale když nejde o život, jde o ho*no, a naštěstí v tom balancujem dobře.

Ráno Fousek odlétá na piercingovou konferenci v USA a já si užiju týden o samotě, 😅 pak si dám s Fíkem pár dní oraz ve wellness resortu na Vysočině, a po návratu všech se zahryznem do cílový rovinky. Whoohooo!

Do konce léta to máme v kapse!! Hej!! 😁

A pak vám řikám, že chci aspoň rok v klidu! 😅

VÝCHOVA JE DŘINA 😱Bez diskuse. Rodičovství je lehké pouze pro lehko-myslné, a péče o děti, které nejsou vaše vlastní, je...
27/05/2026

VÝCHOVA JE DŘINA 😱
Bez diskuse. Rodičovství je lehké pouze pro lehko-myslné, a péče o děti, které nejsou vaše vlastní, je možná ještě těžší.

Pro mě je spoluexistence v domácnosti s dětmi primárně o budování vlastní kotvy, ve vlastních principech, který čím jsou pevnější, tím srozumitelnější jsou i dětem, které se v nich učí fungovat jako ve světě dospělých, který časem dorostou.

Slovo výchova postrádá (v zažitém slova smyslu) význam. Inspirovat, jít příkladem, může být mnohem efektivnější cesta.

Jaká je vaše zkušenost? Vnímáte nějaké rozdíly mezi rodičovskou péči a péči dalších osob v domácnosti? O čem je úspěšná (ne) výchova?

ALEJOOOO! 😁Nedělní odpoledne bylo skutečně flákací! Tož teď zase šlápneme do pedálů a budem se těšit, že to brzo bude za...
24/05/2026

ALEJOOOO! 😁
Nedělní odpoledne bylo skutečně flákací! Tož teď zase šlápneme do pedálů a budem se těšit, že to brzo bude za náma.

Respektive ta fasáda doma, stěhování do nového studia, dotažení všeho kolem, a pak už to bude brknačka. 😛

No jistěže tomu nevěřim, ale krůček po krůčku, jedno po druhým, nebo po dvou naráz, postupně si odškrtáme.

No a co u vás? Klídek, stresy, ani jedno? 😁

Z VÝLETU A JAK TO BYLO DÁL 😛Před 14 dny jsme měli krááásný víkend ve dvou. Zvládli jsme zámek i s prohlídkou v Oslavanec...
23/05/2026

Z VÝLETU A JAK TO BYLO DÁL 😛
Před 14 dny jsme měli krááásný víkend ve dvou. Zvládli jsme zámek i s prohlídkou v Oslavanech, lom u Mikulova s procházkou kolem, a pak už to jelo jak namydlenej blesk. :))

Každej den nějaká jobovka. Na týden s dětmi vyšla instalace čehosi, a cosi co k tomu bylo potřeba. Jo, zase bo**el. Jo, zase chaos. :)) Od úterý do pátku.

Pondělí odpoledne já a tři trpaslíci, Ňúňa po práci makat na interiéru novýho studia. Úterý kroužek, středa jen s taťkou a já si dala pauzu, do toho ti dělníci doma, čtvrtek babička a víkend všichni spolu.

Další pondělí a další sešup. Bez dětí už .piercer tráví každý odpolko a večer v novém studiu a maká. Dozdívat, malovat, nakupovat, montovat aaaaatakdále. Naštěstí se našlo pár pomocníků, ale i tak chodil domů celý týden v deset večer.

Mezitím doma odklidit bo**el po dělnících, přemístěné věci přetahat na místo, celej tejden jsem pradlena a kuchta, když teda po práci nemakám s vrtačkou a na štaflích, ať aspoň doma s ničím nemá starost. No a zastavili jsme se až dneska odpoledne. 😅

Juchuuu tak jsme se po dvou týdnech potkali! Prej jdeme na procházku? Jo. A kam? Tak aspoň do Lužánek. Na procházce: tyvogo ty vypadáš. Pojď si radši domů lehnout.

Ale zejtra, zejtra se bude fakt odpočívat! Páč v pondělí děti, začíná se dělat na fasádě (doma) a 1.6. odlítá na konferenci pořádanou asociací profesionálních piercerů v USA.

No a já, já se zakousnu, až odletí tak se uklidím někam, kde neuvidim dělníka, sbalim dětem hadříky k babičce a 6.6. mizim s Fíkem na Vysočinu.

🫪

Adresa

Brno

Internetová stránka

Upozornění

Buďte informováni jako první, zašleme vám e-mail, když JSEM ŽENA zveřejní novinky a akce. Vaše emailová adresa nebude použita pro žádný jiný účel a kdykoliv se můžete odhlásit.

Kontaktujte Společnost

Pošlete zprávu JSEM ŽENA:

Sdílet