31/05/2026
KVĚTEN 🌸
Jako jooo, bylo pár momentů, který jsem si vážně užila. Ale řekněme, že to byla spíš výjimka, kterou bylo nutno někam vtlačit, abychom se ze starostí a zařizování nezcvokli. :))
Vypadám jak oteklá brambora, viz.fotka v polystyrenovym háji, kterej nám už několik týdnů roste na zahradě a ještě chvíli s náma pobude.
Rekonstrukce, telefonáty, dohady, vyjednávání, zařizování, nespolehliví versus ti, co opravdu dělaj dobrej job (a poznej je předem, žejo).
Neopodstatněné navyšování částek, které opodstatněně srážíme zase zpátky, další výměna firmy (subdodavatel) a díky tomu posouvání termínu fasády o dalších 14 dní...
Bohudík tak to co je, je zatím v topu. Okna, dveře, rekuperace, tepelné čerpadlo a solární panely - hotovo vyřízeno.
O kus se posouvá i dotažení studia .piercer páč opět - slíbené práce pán skončil ne úplně kompletní zedničinou - takže si to nakonec Ňúňa musí dělat svepomocí a s tím kdo helfne.
Uplynul týden s trpaslíky, o což je to vždycky náročnější, páč ještě musíme taky všichni chodit do práce, že... No, je to dobrodrůžo. 😅
Je to dobrodrůžo, ale když nejde o život, jde o ho*no, a naštěstí v tom balancujem dobře.
Ráno Fousek odlétá na piercingovou konferenci v USA a já si užiju týden o samotě, 😅 pak si dám s Fíkem pár dní oraz ve wellness resortu na Vysočině, a po návratu všech se zahryznem do cílový rovinky. Whoohooo!
Do konce léta to máme v kapse!! Hej!! 😁
A pak vám řikám, že chci aspoň rok v klidu! 😅