25/05/2026
Brňáci opět v Praze… a tentokrát na místě, které nám doma trochu chybí. 🌿🐾
Vyrazili jsme do Grébovky (Havlíčkových sadů) a musíme říct, že tahle část Prahy nás fakt dostala. Klid, krásná zákoutí, výhledy… a do toho tihle dva skvělí parťáci. 🖤
Fotek vzniklo tolik, že tohle rozhodně nebude jediný příspěvek. Tady máte první várku momentů s a .satoshi , kterým moc děkujeme za důvěru a pohodovou atmosféru během focení.
Upřímně? Praha nás začíná bavit čím dál víc. A asi sem budeme muset vyrážet častěji. 👀
Pokud tě baví přirozené psí focení ve městě stejně jako nás, hoď follow nebo nám napiš. Jsme sice Brňáci, ale občas nás cesta zavede i jinam. 🐶📸