07/12/2020
Bol to celkom nezvyk, ale normálne som fotil chlapa. 😅
Tak trochu drsnejšieho a ostrejšieho nasvietenia, ako je bežné. A samozrejme, trocha podhľadu. To tak nejak k tým mužským fotkám patrí. Ostatné boli teda trochu viac "pasovky", alebo teraz už skôr "linkedinovky", ale táto sa mi páči najviac.