08/01/2022
Moje práce je i focení produktů, třeba pro .czech 🍔🥖🍭🍻🍾💐
Vzpomínám si, jak jsem v létě šla nervózně na své první wolt focení. Říkala jsem si, jak to zvládnu? Ono se zdá jednoduché vyfotit cokoli, co se nehýbe, ale pro mě to byl úplně nový svět. V noci před focením jsem si omylem rozbila tehdy ještě půjčené světlo na focení.😅 Fotopozadí jsem vezla v mhd - jen tak v ruce, stativ v půjčené brašně a modlila jsem se, ať to zvládnu- dost mi na tom záleželo.🙏
Říkala jsem si- " co když pro tohle nemám cit v oku? Co když budu strašná? Co když to zkazím?".. za velké podpory mého muže a rodiny jsem si ale řekla: "No a co!" Zkusím to a uvidím. 💪❤
No a nechali si mě, tak dobrý!🎉 Teď chodím na focení už s mnohem větším klidem. Těším se, jaké firmy a lidi za nimi poznám. Těšim se, co tvoří za produkty a jakou fotku a kompozici s nimi dnes vymyslím. Často i něco ochutnám, co víc si přát? 😍😄
No chtěla jsem říct- nenechejme se ochromit strachem v naší hlavě, když nám na něčem záleží a chceme třeba něco zkusit! Vždyť o nic nejde. Když se to nepodaří, je to další cenná zkušenost. 🙏✨
Btw. je něco, co chcete zkusit, ale bojíte se? Co to je? 🙃