31/03/2026
Tak snad se počasí umoudří od zítra a začne připomínat jaro ☀️ aby kvetení mohlo naplno propuknout.
Zatím tedy předběžně mohu nabídnout tyto termíny focení (ale opravdu jen předběžně, protože nikdo neví jak to bude s kvetením broskve, švestky, hrušky)
Úterý 7.4.( i odpoledne nebo při zlaté hodince)
Středa, čtvrtek, pátek (pouze dopoledne)
Víkend 11.-12.4.
Zájemci prosím do zprávy preferované focení, a časové možnosti v tyto dny.
Průběžně Vás budu obepisovat jak to s kvetením vypadá a sledovat socky sadů, i jiných lokalit a kvetoucími stromy nejen v Brně (Želešice, Rosice,Neslovice, aj.)
No a teď se ještě vyléčit z nemoci a mužem se na to vrhnout 📷🌸
Kvetoucí sad v BOHUNICÍCH se brzy otevře všem fotografům 📸
Příroda si letos dává na čas, ale podle aktuálního vývoje je velká šance, že sad otevřeme už tuto neděli a bude přístupný i během příštího týdne a víkendu (11.–12. 4.)
💛 Vstup bude zdarma
💛 Bez rezervací
💛 Stačí přijít a tvořit
Prosíme ale o trpělivost – v tomto chladnějším počasí je těžké přesně odhadnout, kdy bude kvetení na vrcholu.
Jako první rozkvetou růžové broskve, následně zhruba po pár dnech bílé švestky a poté i bílé hrušky, které se krásně propojí s celou atmosférou sadu 🌸
Budeme moc rádi, když nám své fotky nasdílíte. Ty nejkrásnější se stanou součástí prezentace sadů.
Označ nás nebo pošli do zpráv
Pojďme společně zachytit jaro ✨