Olesya Povkhan - Photography

Olesya Povkhan  - Photography Těším se na Vaše zprávy a na naši následnou spolupráci!
(2)

Poslední měsíce jsou plné předsvatebních schůzek, kde společně plánujeme letošní svatby… a já si během nich znovu uvědom...
05/05/2026

Poslední měsíce jsou plné předsvatebních schůzek, kde společně plánujeme letošní svatby… a já si během nich znovu uvědomila, že nastal ten správný čas otevřít oponu a ohlédnout se za těmi loňskými. 
Novomanželé i jejich rodiny už si své vzpomínky užili – tak teď si je teď můžete prohlédnout trochu i vy.
A když si vybavím rok 2025 z pohledu silných emocí… jednoznačně vyhrává svatba Lucie a Gustava. Věděla jsem, že česko-brazilská svatba bude na emoce silná – ale že až takhle?
Byl to den výjimečný v každém detailu. Oficiální obřad proběhl, jen v malém kruhu a tento den byl hlavně pro spojení jejich rodin. Symbolické oddání vedla jejich nejbližší kamarádka – a to hned ve dvou jazycích. S emocemi, které bylo cítit v každém slově. Dokážu si představit jak náročné bylo udržet klidný hlas.
A prstýnky? Ty přinesl jejich jezevčík Charlie v malém oblečku. 🐾

Ti dva mi ukázali, jak silné mohou být rodinné vazby. I když každý mluvil jiným jazykem, ten společný si vždycky našli. Jejich sliby rozplakaly úplně všechny – včetně oblohy, která po obřadu uronila pár kapek. A pak se objevil malý proužek duhy…
Celý den se nesl ve skvělé náladě i díky DJ Pekos, který skvěle propojil hosty – ať už hrami na seznámení, nebo soutěžemi, kde nebylo potřeba mluvit, jen se smát a užívat si to naplno.
S přicházejícím večerem ožil parket… a ukázalo se, kdo má tanec opravdu v krvi.
Děkuju za vaši důvěru. Bylo mi obrovskou ctí být u toho.
A třeba se naše cesty ještě někdy znovu protnou. 🤍

Dokonalé světlo… si představuju asi nějak takhle 🔥 Jako když mi dorazili na focení Valča a Honza.
23/04/2026

Dokonalé světlo… si představuju asi nějak takhle 🔥
Jako když mi dorazili na focení Valča a Honza.

Těhotenské fotky na černém plátně? Tak určitě! 🔥 Díky, že mi dáváte volnou ruku a nebojíte se výsledku 🥹Tereza Hervert n...
13/04/2026

Těhotenské fotky na černém plátně?

Tak určitě! 🔥
Díky, že mi dáváte volnou ruku a nebojíte se výsledku 🥹
Tereza Hervert nalíčená od Beauty Consultant - ND

Letos jsme venkovní focení odstartovali jednou z mých nejoblíbenějších lokací – procházkou městskými uličkami.Barču a To...
10/04/2026

Letos jsme venkovní focení odstartovali jednou z mých nejoblíbenějších lokací – procházkou městskými uličkami.
Barču a Toma už ode mě možná znáte – nedávno jsem sdílela jejich svatbu, která byla plná autentických momentů a krásně bořila všechny stereotypy. A už ten den jsme spolu sdíleli jedno malé tajemství… ✨
Teď už ho ale skrývat nemusíme. Čekají miminko 🤍

Tohle focení nebylo jen tak obyčejné. Bylo venkovní, těhotenské… a ještě navíc s berlemi 😄 někdo jiný by berle asi na fotkách nechtěl, ale život si životuje 😅

A Tom? Ten by si zasloužil minimálně medaili. Za to, že přišel, usmíval se, a hlavně přes bolest – chtěl své ženě udělat radost a uchovat tyhle jejich vzácné vzpomínky.
A to je víc než cokoliv jiného 💛
Děkuju za vás a vaši autentičnost 🧡

Jestli je něco, co jsem za ty roky rodinného focení opravdu vnímala, pak je to jedno – maminky mají překvapivě málo fote...
20/03/2026

Jestli je něco, co jsem za ty roky rodinného focení opravdu vnímala, pak je to jedno – maminky mají překvapivě málo fotek se svými dětmi.
Co to letos změnit?

Proto bych letošní jarní mini focení ráda věnovala právě vám – maminkám a vašim dětem.
U příležitosti blížícího se Dne matek jsem vybrala několik termínů před i po tomto dni. (duben~květen)

A pokud chce někdo udělat mamče radost, můžete darovat i poukaz na toto focení.

Pojďme letos ty maminky opravdu hýčkat 🤍
Součástí focení bude také možnost objednat navíc i líčení od

Scéna bude velmi jednoduchá, hřejivá, jemná…
možná jen lehce doplněná kvítky.
Protože není potřeba zdobit něco, co je krásné samo o sobě. 🤍
Tím nejdůležitějším budete vy a váš společný čas.

Ať už se objednáte na jakékoliv focení, vždycky by mělo odrážet vás.🥹
Takový, jak opravdu jste – jako pár.Třeba jako Ver...
17/03/2026

Ať už se objednáte na jakékoliv focení, vždycky by mělo odrážet vás.🥹
Takový, jak opravdu jste – jako pár.
Třeba jako Verča a Kuba.
Jejich focení začalo v litoměřických uličkách, pokračovalo v kavárně a skončilo v parku.
Celou dobu jsme se drželi jejich malých tradic.
Procházky městem, randíčka kdy si užívají společné chvilky. Ukázali mi jak umí vášnivě tančit ale taky jak umí spolu odpočívat v parku u oblíbené knihy.

Sakra jo!! ❤️‍🔥
Víc takových autentických příběhů si pro vás přeji ✨

Studiové focení žen u mě na profilu nevídáte tak často.Ne že by nevznikalo – jen ne každé můžu ukázat. 😬Laura ale patří ...
10/03/2026

Studiové focení žen u mě na profilu nevídáte tak často.
Ne že by nevznikalo – jen ne každé můžu ukázat. 😬

Laura ale patří mezi ty, které by byla škoda schovávat.(díky za svolení)
Jasná vize, sebevědomí a naprostý klid před objektivem.
A upřímně? Tenhle styl jí sedí až nebezpečně dobře. 🔥🔥🔥

Pozor, u těchto fotek hrozí obří dávka přeslazení! Leontýnka a její narozeninové focení – oslava prvního roku na světě. ...
06/03/2026

Pozor, u těchto fotek hrozí obří dávka přeslazení!

Leontýnka a její narozeninové focení – oslava prvního roku na světě. 🤍

První narozeninový dort je vždycky o něco víc speciální.
Malé prstíky, zvědavé ochutnávání a spousta radosti z každého drobečku. 🥹

Jsem nesmírně vděčná, že můžu dokumentovat vaše životy a vztahy, které s každým dalším setkáním znovu rozkvétají 🥹A mám ...
26/02/2026

Jsem nesmírně vděčná, že můžu dokumentovat vaše životy a vztahy, které s každým dalším setkáním znovu rozkvétají 🥹

A mám radost, že jste si – stejně jako já – oblíbili tyto čisté studiové fotografie. Nepotřebujeme zdobení ani spoustu rekvizit, aby vzniklo něco, co je už dávno viditelné. To, že se máte rádi. 😍

Některá tajemství mají barvu. A tohle bylo modré. 💙
22/02/2026

Některá tajemství mají barvu. A tohle bylo modré. 💙

Maminko, tatínku… už je mi rok! 🩷První krůčky, první úsměvy, první dort na prstíkách.Každé narozeniny jsou jen jednou za...
06/02/2026

Maminko, tatínku… už je mi rok! 🩷
První krůčky, první úsměvy, první dort na prstíkách.
Každé narozeniny jsou jen jednou za život.
Ale ty první si nepamatujeme my – pamatují si je za nás ti co jsou k nám nejbližší.
A právě proto vzniká focení prvního roku.
Aby jednou zůstaly vzpomínky, které to všechno připomenou,
jak malý človíček dokázal zaplnit celý náš svět. 🤍

Sofinky první rok 🥹 děkuju Nikol a Kristiánovi, že jsem mohla zaznamenat její první dny na světem a teď už i první narozeniny🥹🩷

Adresa

Ústí

Telefon

+420606806936

Internetová stránka

Upozornění

Buďte informováni jako první, zašleme vám e-mail, když Olesya Povkhan - Photography zveřejní novinky a akce. Vaše emailová adresa nebude použita pro žádný jiný účel a kdykoliv se můžete odhlásit.

Kontaktujte Společnost

Pošlete zprávu Olesya Povkhan - Photography:

Sdílet

Kategorie